Onur89TR adlı üyeden alıntı

Tabi haklısın. Çalışmaya ne gerek var değil mi? Her şeyi Allah biliyor ne de olsa. İslam ülkeleri yıllardır bu kafada gittiğinden, Allah'ın hikmetidir öğrenmeye gerek yok demekten bir adım ileri gidemedi. İslam ülkelerinin acil reforma ihtiyacı var. Yoksa ülkeler bir bir elden gidiyor, görüyoruz.

Adobewordpress adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar islam bilimi öğütler. Şöyle şeyler söyleyip güldürmeyin.

Sakin ol yaw fikir düşünce yenilikler reform herşeyin ALLAH ın takdirinde olacağını biliyoruz batıda islam yok ALLAH rızasız da olsa âyet var bu dünya kafirlerin cenneti die istedikleri gibi hareket ediyorlar bilim onlardan çıkıyor ya diğer tarafta ne yapacaklar bilim onları kurtaracak mı ALLAH soracak Rabbin kim peygamber in kim kitabın kim biz söyleyeceğinizde onlar ne diyecek bilim bizden çıktımı diyecek ve cennetemi gircek ayrıca Bakınız âyet var biz müslüman lardan bilim çıkıyorsa bilki buda Allah ın takdirinde yaratılış gayemiz nedir Allah istiyor ki sadece bana kulluk yapın ibadet edin die Allah kulunu tanıyor bilim le meşgul olursak kulluğumuzu unutacağız peygamber i kitabı namazı unutacağız o yüzden bilimde değilde Allah yolunda başarılıyız Allah çalışmayın demiyorki çalışın ama cenneti kazanmak için çalışın diyor öğrenmeye gerek var ama islamı öğrenmeye gerek var yoksa bilimin sana bir faydası olmayacaktır bu dünyada da bilim kazandırmayacağı gibi öteki dünyada. Allah rızası olmadıktan sonra ne islam ülkesi elden gider nede islam yolunda olan bir toplum sıkıntı çeker sen Allah a güvenip sığındıktan sonra :) bu benim görüşüm bazı insanlara ters düşebilir sonuçta ifade özgürlüğü olan bir ülkede yaşıyoruz ki bu mesajım dolayı ban veya ceza almam umarım :(