Merhaba Arkadaşlar
Bir wordpress site/blog kurmak için hiçbir bilgim yoktu bu konularla ilgili en çok yardımı sizlerden aldım sizlere sordum ve yapabildiğimce herşeyini tek başıma yaptım bu arada bişeylerde öğrendim iyiki wordpress'i seçmişim.
Yayınlayacağım içerik bilgim doğrultusunda kendim deneyip yaptığım eklentileri vs yazmak ama en çok kendi yazılarımı yazmak olacak özgün içerik hayatımla ilgili yaşadığım,gördüğüm veya gün içinde yaptığım farklı olaylarla ilgili yazılarımı yayınlayacağım,bir kaç eklenti vs vardı ilk onları yayınlayayım dedim bundan sonra yayınlayacaklarım kendi yazılarım olacak yazınca sizlerle paylaşırım.
Siteme bi bakarmısınız nasıl olmuş görüntüsü logoyu değiştireceğim aklımda bir logo şekli var onu yapmaya çalışacağım şimdilik ilk yaptığım logo sitede ekli ama içime sinmedi o yeni logoyu yaptığımdada sizlerle paylaşırım.
Bundan 1 ay önce bu konular hakkında bilgim 0 dı ama 96-97 yılından beri bilgisayar kullanan biriyim fakat ne yazakki boş şeylerle uğraşmışım sanırım artık kayda değer birşeyler yapmak istiyorum 1 kez yaptığım şeyi unutmam çabuk öğreniyorum,sitemap olayını felanda yaptım karışık geliyordu ilk başta bana,yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim hepinize.İyi Çalışmalar.

Site Adresi: www.arakablosu.com