CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Bedava başlıyoruz, sonra min. üstüne 20$ daha koyup thread satın alıyoruz ve geliri sürekli kazan yatır mantığı ile katlıyoruz. Threadler bir sene geçerli oluyor, yani bişi satın almadan da oturduğun yerden kazanabiliyorsun, deniyor.

Şimdi bir iki sorum var;
1. Bu şirket kaç zamandır var, kaç kişi ödeme almış, güvenilirliğinden nasıl emin oluruz?
2. Bilgisayarın bir Bot.net tarzı işlem için kullanılmadığından veya illegal içeriğe yardımcı olmadığını nerden bilebiliriz?
3. Bir bilgisayar günde min. ne kadar açık kalmalı ki 1 doları kapalım?
4. Örnek pc açık ama celeron tarzı alt seviye bir işlemcimiz var, yaptığı işlem mi yoksa açık kaldığı süre mi önemli?
5. Güçlü bir PC ile az süre açık kalması yeterli oluyor mu?
6. Raporlar canlı önizleme şeklinde sisteme hemen yansıyor mu, ona göre kontrol edip kapatalım.
7. Videoda %6-10 arası CPU kullanır, arka planda çalışır, hissetmezsiniz deniyor, 5 thread alınca %30-%50 mi olacak?
8. Ben %6-10 değil, %60-70 hatta %100 çalıştırıp daha fazla gelir elde etmek istiyorum, mümkün müdür?

1-Bu şirket yeni açıldı fazla bir zaman olmuyor(2012 yılında)
2-Şirket ilegal bir iş yapmamaktadır. Global Projeler için kullanılmaktadır.Siteden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
3-24 saat'te $1 kazanılmaktadır.
4-Programın açık kaldığı süre daha önemli.
5-Hayır
6- 00:00'dan sonra kontrol edebiliyorsunuz. (Site güncellenme saatinde)
7-Bu konu hakkımda hiç bir bilgim yok kafa bugün 3 Thread almayı planlıyorum alınca bu soruya tekrar cevap vereceğim.
8- Hayır, program buna izin vermemektedir.