wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Forumları Hakkında Görüşlerim

11 Mesajlar 2.236 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Furkan KAYA Furkan KAYA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 23 / 53
  • Ticaret 1, (%100)

Bu makalemde Webmaster Forumları hakkında görüşlerimi anlatacağım.Şüphesiz her site sahibinin bir şekilde kendini içerisinde bulduğu forumlardır,Webmaster Forumları.Peki bu Webmaster forumları arasında en iyisi kim?
***.Net

***.Net en çok bilinen webmaster forumudur desem kesinlikle yanılmış olmam.Forum köklü bir forum.Ancak yönetim için aynı şeyi söylemek imkansız.Son zamanlarda koyulan reklamlar can sıkmaya başlasada *** yine kaliteli bir forum olma özelliğini koruyor.Ayrıca üyeliklerin ücretli oluşu forumda **************ların sayısını azaltmak için yapılmış yerinde bir çalışma.*** e-ticaretin en çok gerçekleştiği webmaster forumudur diğer forumlara göre burada ticaret çok daha fazla olur.
WebmasterSitesi.Com

Son dönemlerde 12-15 yaş aralığındaki sözde seo uzmanı kişilerin yaptığı dolandırmalar ile kalitesinden epey ödün veren forum. Forumda bulunan sinir bozucu LinkZ reklamlarıda kaliteyi düşüren bir etken. Öte yandan her konunun altında 250 etiket bulunuyor. Kesinlikle eski saygınlığını yitirmiş bir forum,umarım bu duruma bir çözüm bulurlar.
WM Aracı

Diğer Webmaster Forumları'ndan sıyrılan bir forum. Diğer forumların aksine bir çok ek özelliğe sahip WM Aracı gerçekten kaliteli bir forum. Forumun tek eksiği ise ticaretin pek fazla olmayışı.Ancak forumun geneli yardımsever kişliğe sahip. Ayrıca Premium üye olarak forumda ve site araçlarında ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz. Fiyatlarıda çok uygun ve kesinlikle o miktarı hak ediyor. En bol vakit geçirdiğim ve en çok paylaşımda bulunduğum forumdur. İleride ************** kişilerle forumun kalitesinin düşmemesi için yapılacak olan çalışmalar ile birlikte çok daha başarılı seviyelere gelecektir.
Fuub.Net

Son zamanlarda ilgisiz kaldığından dolayı eski hareketli günlerinden eser olmayan bir Webmaster forumu. Yönetimin bir an önce forumu canlandırmak için harekete geçmesi gerekiyor. Ayrıca Fuub ilk aktif olduğum Webmaster Forumudur. Gerçekten samimi bir ortamı bulunuyor.
Plus OOO

İşte,WM Aracı gibi diğer forumlardan sıyrılıp kalitesini konuşturan bir forum daha. Plus OOO gerek tasarımı,gerek admini ile birlikte çok iyi işler yapacağa benziyor. Forumun tek eksiği sadık üyeler,bunun dışında forum gelecek vaad ediyor. İleride çok daha başarılı bir forum olacağına şüphem yok. Ayrıca forumda moderatörüm. Profilime buradan ulaşabilirsiniz.
Net Mi?

Yeni açılan bir Webmaster Forumu.Kadrosu gerçekten başarılı kişilerden oluşuyor. İleride büyük başarılara imza atacağına dair hiçbir şüphem yok. Forumda aktif olmayı planlıyorum. Kadrosunda takip ettiğim kişilerden Barış Ay bulunuyor.
Oxxi,İyinet,Webmaster.TC gibi forumlar hakkında bilgi sahibi olmadığımdan bir şey yazmadım.

Peki siz hangi Webmaster Forumu'nu kullanıyorsunuz?

Kaynak:Webmaster Forumları Hakkında Görüşlerim

okemal barisay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)
Kesinlikle Wmaraci :)
Furkan KAYA

kişi bu mesajı beğendi.

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Çoğu webmaster forumunda bulundum zamanında ve şuanda ağırlıklı olarak daha doğrusu neredeyse sadece Wmaracında bulunuyorum :)

Webmastersitesi'nin ilk şaşalı dönemlerinde hep orada takılıyordum ancak bir süre sonra dediğiniz gibi çoluk çocuk ve bol miktarda ************** siteyi çöpe döndürdüğü için soğudum ister istemez siteden.

*** hesabım vardı hacklendikten sonra gitti tekrar üye oldum onaylamadılar bende fazla önemsemedim.

fuub'a bir türlü kanım ısınamadı nedendir bilmiyorum :)

PlusOOO tasarımını gerçekten çok beğeniyorum minimalist ve şık bir tasarım bence :)

Netmi daha yeni açıldı ve orayada üye oldum bakalım onlar nasıl geliştirecekler kendilerini..

Oxxi forumları aslında bayağı ilerleme kaydetti ancak neden tutmadı anlamadım pek :/ şuanda sitede olan çoğu özellik kullanıcılar için bir nimet bence özellikle Oxxi para **************ları engellemek için güzel bir uygulama diye düşünüyorum

guven5 guven5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek bilgisayar teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bütün webmaster forumlarını seviyorum, *** a bir türlü ısınamadım :D, fuub.net e üyeliğim yeni sayılır, ayrıca listede olmayanlar arasında iyinet var, söz ticarete gelmişken bu piyasada düzgün iş yapanına daha denk gelmedim (wmaracın da yaptığım bir ticaret istisnadır) yaptığım ticarelerden hep zarar ettim desem yeridir, gerek tavırlar gerek yaklaşım ve gereksede iş bilmezlik malesef bir gerçek, birde fazlasıyla art niyet var yani vitrinde görünenle gerçek dünya hiçte aynı değil, benim deneyimlerim böyle. Yani art niyetin yaşı falan yok bu kişiye has bir şey. Daha kimseye olumsuz yorum atmadım ama o yorumları yakında atacağım.

Site seo analiz konusuna değinmedende geçemeyeceğim malesef işi biliyorum diyen herkes sınıfta kaldı.

Birde şu ticaret yapan kişilerden bazıları nedense alternatif iletişim bilgisi vermez vemekte istemez, başıma geldiği için söylüyorum, gidip yabancı webmaster forumlarına bakın, skype adresi dahil en az 4-5 adres avatarın altında mevcut görünür.

blonde-lovers.com kaliteli makalelerinizi ucretsiz yayinlayin.
wmaraci
wmaraci

Arizmend Arizmend Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
***.net e-ticaret olarak, diğer forumlar ise vakit geçirmek için kullanıyorum

kişi bu mesajı beğendi.

EFK4N EFK4N http://www.e4bilisim.org/ Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker,Webmaster , Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Wmaracı ve Netmi

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
WebmasterSitesi.Com'da o kadar söyledik yöneticilere şu siteye davetiye sistemi getirin hep çoluk çocuk doldu ne ticaret yapılıyor ne birşey dedik. Sözümüzü dinleselerdi en çok üye orda var ve en çok orası tutardı. ***.net gibi olurdu bence ama dinlemediler şimdi bebek bakıcılığı yapıyolar malesef.

Selamunaleyküm.

tutku12 tutku12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek film kiralama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
vala *** a üstüne para versenizde girmem ...orda dolandirildim belgeleri koydum ama beni banladilar...hem gerek yok *** a google varrr ayrica frelance aradiginda buluyorsun...birde *** da cok fazla istiyorlar neymisorasi *** mus :) felan ama sahsim icin sölüyorum üstüne para verseler girmem 2007 de den sonra dolandirilmak istemedigimden *** bende bitti...haaa bise kaybettilermi yooo niye kaybetcekler benolmayinca *** islemezmiisler ama bugun bana biri sordugunda *** haric hepsine gir derim :)

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
E-ticaret için ***
Wordpres ve Güvenirlik için Wmaracı
Netmi Zaten Bizim şuanda gösterilecek bişeyimiz yok ama bekleyin :)

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Netmi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al