freelance iş ilanları

WordPress Siteme Warez Kullansam ?

29 Mesajlar 9.862 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

aidata aidata Yakında Erictus ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 4, (%100)

TheIce adlı üyeden alıntı

O zaman kullanma dediğim gibi.

tm teşekkürler.

wmaraci
reklam

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
indirlive temasını yapan arkadaş çok yetenekli birisi çok mücadele etti ama önüne geçemedi temada şifreli alanlar ve bir çok yerler eksik bırakılmış şu an piyasada olanlar seo ve bazı özellikleri çalışmıyor buna rağmen engel olamadı ve morali bozuk şimdi hiç tema yapmıyor ben zor ulaşıp alabildim. Bu böyle olmasaydı eminim çok güzel temalar yapardı
USglm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 4, (%100)

bitirimci adlı üyeden alıntı

indirlive temasını yapan arkadaş çok yetenekli birisi çok mücadele etti ama önüne geçemedi temada şifreli alanlar ve bir çok yerler eksik bırakılmış şu an piyasada olanlar seo ve bazı özellikleri çalışmıyor buna rağmen engel olamadı ve morali bozuk şimdi hiç tema yapmıyor ben zor ulaşıp alabildim. Bu böyle olmasaydı eminim çok güzel temalar yapardı

işte wareze çıkarmasa gerçekten çok begendim temasını ama wareze çıkınca para veresim gelmiyor.Arkadaşın madem önüne geçemiyor bunu bedava yapsın birçok kişinin işine yaracaktır.

Antocio Antocio Social Life Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Spor Editörü
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** L**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 88 / 34
  • Ticaret 21, (%100)
http://wmaraci.com/forum/ucretli-wp-temalari/indirlive-v5-wordpress-program-download-temasi-ozel-program-botu-sok-fiyat-29221.html

Kullan kullan türk coderler aç kalsın kullan hırsızlığa evet de kullan.

paran yoksa benim gibi yap themeforest'ten al sitem için aldım bir tane kurumsal tema 14 dolar sitem http://antocio.com/ süper bir tema

www.hasanhuseyinlif.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 4, (%100)

Antocio adlı üyeden alıntı

http://wmaraci.com/forum/ucretli-wp-temalari/indirlive-v5-wordpress-program-download-temasi-ozel-program-botu-sok-fiyat-29221.html

Kullan kullan türk coderler aç kalsın kullan hırsızlığa evet de kullan.

paran yoksa benim gibi yap themeforest'ten al sitem için aldım bir tane kurumsal tema 14 dolar sitem http://antocio.com/ süper bir tema

kardeşim ben wareze çıktı diye almıyorum.türk coderlerini aç bırakmak gibi niyetim yok öle yapsam zaten bende warez tema çıkarırdım.ama sonuçta wareze çıkmış bu tema.
Antocio

kişi bu mesajı beğendi.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Düşündüğünüz mantık çok yanlış. "Wareze çıkan temaya para vermemek." Ne alaka? Wareze çıkmış bile olsa siz o temayı beğendiyseniz ve kullanmak istiyorsanız parasını verip kullanırsınız.

Ama halk olarak hak yemeğe o kadar alışmışız ki sizinde dediğiniz gibi bedava olarak olan bir şeye aslında gerçek ederini vermek içimizden gelmiyor.

Özellikle bir türk olarak türk yapımcıları bu meslekten soğutan hal ve hareketlerin içerisinde bulunmamanızı öneririm.
Onur89TR pc332

kişi bu mesajı beğendi.

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
indirlive yapan Kaan bey gerçekten morali çok bozuk üst sürümleri çıkartmasını ilk alıcı olduğumu fazla fazla ödeme yapmaya hazır olduğumu söylediğim halde soğuk bakıyor son sürüm bile warezde o da vazgeçti üst sürümleri çıkartmaktan yine de önerilerimi söyledim umarım çıkartır. Illa warez kullanmak isteyen varsa yabancı kaynaklı ve bunu Türkiye de türkçeleştirip piyasaya süren bunarağmen warez olan temalar var onu kullanın

Cankat Cankat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Academician
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Warez kullanmak tamamen vicdanınıza bağlı bir şey. Ben de bir sitemde kullanıyorum indirlive v5 ve internette bulmuştum bulamasam satın alacaktım. Ama internette her gördüğüniz sitedekini kurmayın Shell içerir ve sitenizi hacklerler. Ben tüm dosyaları tek tek kontrol etmiştim siteme kurmadan önce. Ve içinde PSD'ler de vardı, temanın renklerini de değiştirdim hep. 2 aydır sitemde kurulu bekliyor öylece :)

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
türk warez temaları paylaşıldımı gerçekten her türlü şey olabilir sitenize bunu düşünerek kurun.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Sizin sorduğunuz "Bir insana karşı emek hırsızlığı yapıp hakkını yiyebilir miyim?" sorusuyla eşdeğer. Hiç mi w.arez kullanmadık? Hepimiz bir süreliğine kullandık. Ama bunu devamlı ve ticari olarak düşünüyorsanız çok yanlış. Ben de ücretli tema kodluyorum ve buna verilen emeği ben biliyorum. Hiç de az buz, yabana atılacak bir emek değil.
yazzar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al