freelance iş ilanları

aPress Hakkında Önemli Not!

107 Mesajlar 17.240 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Temayı kullanan biri olarak Mua sitesi semiyun'un tanıtım yazısını yayınlamıştım. İlk iş olarak bu yazıyı kaldırmakla başladım. Ayrıca Ahmet Orhan bu çıkışı yapmasaydı sanırım yine vicdan azabı kimse duymayacaktı. Bu işin en üzücü yanı tema yapmayı düşünen bu işe merak salan insanların önüne dağ gibi bir engel koymak oldu.

wmaraci
reklam

MertCanatan MertCanatan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 /
  • Meslek
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Ben Türkiye'de zamanında ilk 1000'de bulunmuş semiyun'un yöneticisinden böyle bir sorumsuzluk beklemezdim, maykcan'da da hata var ama Muhammed zamanında paylaşmamalıydı. Hele ki 11 sene internetle uğraşan ve abuk subuk işlerle uğraşmadığı belli bir kişinin bu bilince sahip olması gerekirdi. yazık.

Konyali Konyali furkan.konyali@gmail.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 1043
  • Beğeniler 130 / 62
  • Ticaret 5, (%100)
Tamam dostlar oldu bitti :D Geleceğe bakın.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Temayı yapan kardeşimiz, bu benim geçim kaynağım diyor. Sen bu kadar rahat olabiliyorsun. Ha tamam o zaman bir sinirle denediğimiz bir şeyi yapalım, birilerinin ekmek kapılarını kapayalım. Buna yardım etmenin sokakta birisinin dükkanın taşlanmasından ne farkı var?

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
wmaraci

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)
Öncelikle herkese ama herkese teşekkür ederim. Neden bu konuyu açtım birincisi neyin ne olduğunu beraber görmekti. İkincisi halen inat edecekleri deşifre ederek bu kişilerle alış-veriş yapılırken dikkatli olmaktı.

Diğer bir hususda temayı satın alan arkadaşların hiç bir zaman benim nezdimde güven duygusunu kırılmamasını göstermektir. Çünkü size sattığım temaların peşindeyim sürekli ve mümkün olduğu sürece buna devam edeceğim.

Yazılarımı çalanları nasıl uyarıp, daha sonra verilen tepkiye göre google'a şikayet ediyorsam aynı şeyi tema içinde yapıyorum. Çünkü bu şekilde tema kullanan kişilerin yazılarıda çalıntı olduğu için bu işlemi yapacak kopya yazı bulmamam çok zor iş değil.

Maykcan kendisi msn'den bana olan biteni anlattı ve defalarca özür diledi. Sattığı sitenin kişisiyle irtibata geçip tema konusunda gerekli işlemi yapacağını söyledi. Kendisine güveniyorum ve vereceği sözü tutacağını inanıyorum.

Muhammed'e gelince kendisi telefon ile arayıp bana olanı biteni burada anlattığı şekilde anlattı ve bende ona bunları neden yaptığımı söyledim.
Bu tema konusunu önceden duymuş ve muhammede sorduğumda yok demişti ama bu sefer gün yüzüne çıktı. Kendisine gerek reklam gerekse başka konularda iş yapmayı düşünürken bunu yaşamaktan dolayı güvenim sarsıldı açıkcası ve semiyun ile büyük ihtimalle ortak işe girmeyeceğim. Çünkü içimdeki istek ve arzu yok oldu.

Onun haricinde androidhaber.org sahibi Yiğit sağolsun ilk tespit ettiğimde bana tema ücretini ödemişti. Ama ne yazık ki semiyun'dan da almıştı. Muhammed söz vcerdi önce Yiğit'ten aldığı ücreti geri ödeyecek daha sonra benim zararımı karşılayacaktır.

Burada zaten gerekli cezayı ve gerekli manevi cezayı aldığının kanıtındayım. Bir arkadaş şunu söylemiş, aorhandan sonra tema satışı arttı diye. Evet tema satışı arttı ve artmalı. Kalkıp warez tema kullanmak yerine, kalkıp içinde gizli saklı shell dosyalaı temalaı kullanmak yerine temiz kodlanmış temaları kullanarak siteleriniz hak ettiği yerleri almalı.
Ne mutlu ki tema sattığım o kadar kişi gelip teşekkür ediyor sitelerinde hitlerinin arttığını,kazançlarının arttığını. Bunu sağlamak ve imaknı sunmak mutlu ediyor.

Tema satacak diğer arkdaşalara gelincede bu olay sizlerede tecrübe olur inşallah ve satışlarınızı titizlikle yaparsınız.

Bir özür ile kapanacak olay değil ama bunu dallandırıp budaklandırmakda ne bana yakışır ne de kendisimizi, adımzıı yazılarla değil de bu şekilde olaylarla tanıtmaya yakışır.

Ama şunu söylemek isterim daha çıkacaktır insanlar ve bu insanları deşifre edeceğim.

Diğer konu: apress teması v2'de bir aksilik çıkmazsa bir arkadaşla ve çoğunuzun tanıdığı biriyle ortak çıkaracağız ve özellik olarak epey ekleme yapmayı düşünüyoruz. v1 kullananlar blog görnümüne ücretsz , diğerlerine cuzi miktar ücretle sahip olacaklar. v1 kullananlar sorduğu için bu notu yazdım.

Herkese bu tarz olaylar karşısındkiduyarlılığı nedeniyle teşekkür ederim...

Ek Olarak: Sanki bugün beni sınıyorlar. Alın biri daha şimdi buldum.

Siteyi klonlamaya başlayan kişi #3

http://www.erenkeskin.com/

mertozgun mertozgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

aorhan adlı üyeden alıntı

Siteyi klonlamaya başlayan kişi #3

http://www.erenkeskin.com/

Korkudan direk değiştirmiş temayı :D

Graphics6 Graphics6 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 8, (%100)

mertozgun adlı üyeden alıntı

aynen
ahshahahsdhaweuıaghwel

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
Para biriktirip alacağım ilk tema olacaktı. Ama böyle olunca insan kötü oluyor.

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

mertozgun adlı üyeden alıntı

Eğer aynı yazışmalar başka forumda gerçekleşmemişse içimizden biri.
Belki üstümdeki üye :D:D:D:D
Gerçekten üzücü durum.Allah kolaylık versin.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Ahmet Hocam bu temayı senden mi aldılar http://www.fuuy.net/ ---------------------w*r?z paylaşım yasak---------------------

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al