albatroslar adlı üyeden alıntı

Merhabalar pm attım... Yanıtınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Yanıtlandı

Ek Olarak:

ddrx7 adlı üyeden alıntı

hocam wmblog.org için yazmaktayım.
Webmaster Blogu google'da aralamarda çıkmamakta.
nasıl bir çalışma yapmam gerekir. bu arada 5 ay filan oluyor açalı

Öncelikle Alexa pulunu kaldırmalısınız. Sizi zarardan başka bir şey getirmez. Siz mega bir site sahibi değilsiniz. Alexa size bir şey getirmez. İlk 100 e ilk 500 e girecek seviyeye geldikten sonra destek olması amacıyla, o da belki! Şu aşamada dış link vermekten başka bir numarası yok. Bir siteye düzenli olarak her gün sahibi girer ve browser eklentilerinde alexa kurulu ise, ortalama iki hafta içinde zaten 15 binlere rahatça girer. Demek ki, bu bir şey ifade etmiyor. 15 bin 10 bin 5 bin, bu rakamlar başarının rakamları değil. Sadece bakıp bakıp kendinize karşı belki iyi hissedersiniz veya arkadaşınıza karşı gösteriş yaparsınız. Alexa, boş bir olay. Siz alexa ya backlink vermeyin alexa size versin. Bir kere doğrulama yapın, sitenizin açıklamasını anahtar kelimesini girin. O bağlamda etkisi var. Ama siz kullanmayın link vererek. Hiç olmaması, olmasından çok daha iyi siteniz için.

Ve sitenizin anasayfasında aynı puldan 5 adet var! Kaldırmalısınız.

Hukuksal olan yer kategorilerin alanıdır. Kategorilerinizi o alana alıp, sayfa olanları footer kısmına almanız daha yararlı olacaktır.

Aynı linki devamlı tekrarlamayın. Sağ blok sosyal ağlarda 6 kez tekrar var.

En önemlisi ise içerik. İçeriğiniz 15 civarı. Bu çok az. Bol bol içerik girmelisiniz.

Ek Olarak:

euro38 adlı üyeden alıntı

Merhaba pm attım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yanıtlandı