wmaraci reklam

google nin arama kriterleri değiştimi

12 Mesajlar 2.082 Okunma
smmexpress

allindir allindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek makine sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar,

Az önce farkettim acaba google de arama kırterlerimi değişti düne kadar

sitemdeki
programların linkleri bu şekilde görünürken
Light Image Resizer son sürüm indir | En Yeni Download Sitesi
http://allindir.com/light-image-resizer-son-surum-indir

az önce farkettim şimdi ise bu şekilde yani kategorileri alıyor sanırım ön belleğe ve bu sonuç hemen hemen tüm sitelerde bu şekilde görünüyor en azında benze sitelerde .

Light Image Resizer son sürüm indir | En Yeni Download Sitesi
www.allindir.com › En Çok İndirilen Programlar‎

wmaraci
reklam

fullindirfilm fullindirfilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)
bu aralar bir şeyler var google hedef kelimemde 4.sıradayken birden 8 e düşmüşüm

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek makine sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
evet
kafası gitmiş
anlamadım
ama neden program ur lsi yerine kategorileri alıyor ki

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Bence arama kriteri değişti mi yerine şu başlığı açsaydın keşke GOOGLE SON ZAMANLARDA SAÇMALADI MI? :D

CEVAP: Hemde nasıl rakı içmiş sanki :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek makine sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Oylede bu durumun ne oldugunu anlayan varmi aceba onu merak ediyoruum

EresboSS EresboSS WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 9 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
Google Rich Snippets diye aratırsan google istediğin bilgiye ulaşabilirsin. İyi geceler..

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)

allindir adlı üyeden alıntı

Oylede bu durumun ne oldugunu anlayan varmi aceba onu merak ediyoruum

Benim anladığım spam siteler yukarılarda cirit atıyor. Hacklink yapanlar 1. ve en uzak 5. sıradadırlar. Bu nasıl bir kaliteyse artık.
cicekmedya

kişi bu mesajı beğendi.

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
Yahu ne güldüm ama :) arkadaşın sorduğu soru ile google'ın saçmalaması ile ne alakası var?

Ben cevap vereyim, arkadaşın sorduğu sorunun cevabı ''breadcrumbs'' dediğimiz bir zamazingodur.

Google'da ''breadcrumbs rich snippets'' şeklinde arama yapın ve ilk sıradaki google resmi sitesine girin, daha sonra girdiğiniz urlnin içinde ''en'' (english) şeklinde iki harf göreceksiniz. İşte o iki harfi ''tr'' (Türkçe) olarak değiştirin ve RDFa yazısınza tıklayıp kodsal düzenlemeler ile sitenize uygulayın.

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)

TechnicaL adlı üyeden alıntı

Yahu ne güldüm ama :) arkadaşın sorduğu soru ile google'ın saçmalaması ile ne alakası var?

Ben cevap vereyim, arkadaşın sorduğu sorunun cevabı ''breadcrumbs'' dediğimiz bir zamazingodur.

Google'da ''breadcrumbs rich snippets'' şeklinde arama yapın ve ilk sıradaki google resmi sitesine girin, daha sonra girdiğiniz urlnin içinde ''en'' (english) şeklinde iki harf göreceksiniz. İşte o iki harfi ''tr'' (Türkçe) olarak değiştirin ve RDFa yazısınza tıklayıp kodsal düzenlemeler ile sitenize uygulayın.

Güzel demişsin hocam ama bu son güncelleme sözde spam linklerle mücadele adı altında yapıldı ama sana yığınla hacklink efendilerini gösterebilirim. Burada isimlerini yayınlayamam ama istersen sana pm ile atayım kim nerde hacklink yapmış ve yapmış olduğu kelimede kaçıncı sırada sende bak... Bu Google'nin saçmalığı değildir de nedir?

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek makine sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

İyide arkadaışım o dediğin sitede aylardır var yani şimdiye kadar googlede bu şekilde indexlenmiyordu da ne oldu da birden böyle görünmeye başladı .

Ek Olarak:

İyide arkadaışım o dediğin sitede aylardır var yani şimdiye kadar googlede bu şekilde indexlenmiyordu da ne oldu da birden böyle görünmeye başladı .

Ek Olarak: Öyle bir şey olabileceğini bende tahmin ettim de ama dediğim gibi epeydir kurulu ili o özellik şimdi olması dikkatimi çekti ondan sordum .
Ha bu iyi bir şey dir diyorsanız sorun yok zaten

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al