wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce bu fikir başarılı olur mu?

8 Mesajlar 1.044 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muhammeteminucuncu muhammeteminucuncu hemradyohemtelevizyon.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci, Webmaster, Futbolcu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 15 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar

Bu aralar nedense kendimi bir fikre kaptırdım ve www.puupon.com adlı siteyi yaptım. Henüz tasarım ve içerik doldurması bitmedi ama kısaca bir anasayfa, web rehber sitesi...

puupon ile Google'da arama yapabilir, Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal ortamlara bağlanabilir ve başta haber, alışveriş, video, müzik, ilan olmak üzere birçok kategoride yüzlerce siteye erişebilirsiniz.

Sizce fikir ve site nasıl arkadaşlar üzerine gitmeli miyim? www.puupon.com

www.puupon.com
www.hololop.com
wmaraci
reklam

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Kısacası en çok ziyaret edilen sitelerin bağlantılarını güzel bir tasarım ile bir sitede toplamışsın. Benim sana tavsiyem bir üyelik sistemi ekle. Kişiler Anasayfalarını özelleştirebilirlerse tutulma şansın daha fazla olur. Tabi iGoogle'ın da aynı mantıkta ve çok daha gelişmiş olduğunu da unutmamak lazım.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

serdar462 serdar462 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Frontend Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 131 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarım güzel ancak ben beğenmedim.(Cümleyi bende çözmüş değilim.) :D Daha sade bir arayüz olabilir.

• Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 15 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Kısacası en çok ziyaret edilen sitelerin bağlantılarını güzel bir tasarım ile bir sitede toplamışsın. Benim sana tavsiyem bir üyelik sistemi ekle. Kişiler Anasayfalarını özelleştirebilirlerse tutulma şansın daha fazla olur. Tabi iGoogle'ın da aynı mantıkta ve çok daha gelişmiş olduğunu da unutmamak lazım.

Hocam üyelik sistemi için şuan bilgi anlamında yeterli donanıma sahip değilim ama eğer ileride hareketlilik olursa yaptırılabilir.

iGoogle'a eyvallah zaten onunla yarışmak ne mümkün. Öyle aklıma geldi şansımı denemek istedim hocam olursa ne güzel olmazsa bana tecrübe olur. Teşekkürler :)

Ek Olarak:

serdar462 adlı üyeden alıntı

Tasarım güzel ancak ben beğenmedim.(Cümleyi bende çözmüş değilim.) :D Daha sade bir arayüz olabilir.

O nasıl oluyor hocam :D Sade, kolay ve renkli olmasını istedim ama ileride değiştirilebilir tabi :)

www.puupon.com
www.hololop.com
wmaraci
wmaraci

NaturaPaintballl NaturaPaintballl Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Araştırma Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tarz bir şey yapmak istiyorsanız, sizi biraz daha farklı bir alana yönlendireyim:

Farklı sitelerden profil, yorum ya da bir şekilde link bırakarak backlink alabileceğimiz bir ortam oluşturun. Üyelik sistemi de koyun, üye olanlar daha yüksek page ranklı siteleri görebilsin. Eğer gerçekten zengin bir içerik toplayabilirsen ücretli üyelik de alabilirsin.

Örneğin profil backlink kasmak en iyi yoldur. Tabi bu profillerde biraz aktif olunursa daha çok faydası oluyor. Bu profilleri bir yere kaydetmeden bir ortamdan direkt ulaşabilmek gerçekten güzel olurdu.

• Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 15 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Natura Paintball adlı üyeden alıntı

Bu tarz bir şey yapmak istiyorsanız, sizi biraz daha farklı bir alana yönlendireyim:

Farklı sitelerden profil, yorum ya da bir şekilde link bırakarak backlink alabileceğimiz bir ortam oluşturun. Üyelik sistemi de koyun, üye olanlar daha yüksek page ranklı siteleri görebilsin. Eğer gerçekten zengin bir içerik toplayabilirsen ücretli üyelik de alabilirsin.

Örneğin profil backlink kasmak en iyi yoldur. Tabi bu profillerde biraz aktif olunursa daha çok faydası oluyor. Bu profilleri bir yere kaydetmeden bir ortamdan direkt ulaşabilmek gerçekten güzel olurdu.

Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Şuan için üyelik sistemi için yeterli donanıma sahip değilim ancak backlink olayını güzel özetlediniz, onun için sitenin kategoriler sayfasında bir bölüm oluşturabilirim. Dediğiniz gibi faydası yüksek olur.

Hocam site zaman içerisinde gelişecektir, şuan kategoriler kısmının tasarımını uğraşıyorum ve sonra 15 kategoride birçok siteye bağlantı oluşturup bir nevi web arşiv yapacağım.

Sitenin anasayfası için farklı reklam düşüncelerim var. Örneğin anasayfaya sitenizin kutucuğunu koymak yıllık 100 tl, arkaplan reklam, kategoriler sayfasına reklam tarzı daha da çeşitlendirilebilir. Önerilerinizi dinlemek isterim. Teşekkürler :)

www.puupon.com
www.hololop.com

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

muhammeteminucuncu adlı üyeden alıntı

Öyle aklıma geldi şansımı denemek istedim hocam olursa ne güzel olmazsa bana tecrübe olur. Teşekkürler :)

Herşeyden önce bu mantıkta olduğun sürece kesinlikle kaybetmezsin.

İnternette neyin tutacağını kestirmek imkansıza yakındır. Bilgisayar dergilerinde her yılın başında "bu sene tutacak siteler" diye yazılar yazılır, o sitelerin hiç birinin adını yıl boyunca duymayız.

Bende bu zamana kadar 100 civarı site kurdum. Bunların arasında 3 ayda, sıfırdan, tamamen benim tarafımdan kodlanıp 5 kuruş para kazandırmayan projemde var, 30 dakikada, öylesine kurup 10 bin civarı ziyaretçiye ulaşan ve yüzlerce lira kazandırmış projemde var.

O nedenle beklentileri minimumda tutmak her zaman kazandırır. Senin siten de inşallah tutar kardeşim ;)

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 15 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Herşeyden önce bu mantıkta olduğun sürece kesinlikle kaybetmezsin.

İnternette neyin tutacağını kestirmek imkansıza yakındır. Bilgisayar dergilerinde her yılın başında "bu sene tutacak siteler" diye yazılar yazılır, o sitelerin hiç birinin adını yıl boyunca duymayız.

Bende bu zamana kadar 100 civarı site kurdum. Bunların arasında 3 ayda, sıfırdan, tamamen benim tarafımdan kodlanıp 5 kuruş para kazandırmayan projemde var, 30 dakikada, öylesine kurup 10 bin civarı ziyaretçiye ulaşan ve yüzlerce lira kazandırmış projemde var.

O nedenle beklentileri minimumda tutmak her zaman kazandırır. Senin siten de inşallah tutar kardeşim ;)

Düşüncelerin için çok teşekkür ederim aynıları senin için de geçerli inşallah güzel başarılar yaşarız :)

Cidden internet girişimleri öyle şahsen ben yaptığım her siteye yüzde 25 ihtimal veriyorum ama ihmalde etmiyorum sürekli geliştirmeye çalışıyorum. Sonuçta öğrenciyim ve gelirim de belli öyle bir site açıpta milyarlık reklamlar yapma, siteyi duyurma gibi bir lüksüm yok malesef.

Onun için sürekli deneyip, kovalayıp zamana bırakmalıyız :)

www.puupon.com
www.hololop.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al