wmaraci reklam

120 TL ile neler yapılabilir

37 Mesajlar 4.359 Okunma
wmaraci reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Burda bu kadar adam yıllarca uğraşıyor 120 tl'si olana adsense kıyak yapmıyor.En karlısı domain kovalayacaksın.Alım satım yaparak 20 TL den 6 adet domain alabilirsin.Hatta daha ucuza getirebilirsin. 100 TL de satsan 600 TL kazanırsın.

Tabi bunlar zeka ve ticaret kafası gerektirir.Ayrıca çaylak adam 120 TL ye güvenip atlarsa bu işlere ortada kalır para uçar gider.Yapamayacağını düşünüyorsan git bir yemek ye biraz gez dolaş kıyafet al bitir parayı..
Being AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
paranız dursun cebinizde heba olmasın.

LeoneKG LeoneKG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 55 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
Ben olsam güzel bir iftar yemeği ısmarlardım.

Ama size gelecek olursak, başka bir projeye ortak olabilir ya da kişisel site açabilirsiniz. 120 TL büyük bir miktar değil haliyle büyük iş yapılmaz, demek istediğim buydu.

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)
Hem zamanım yok, uğraşamam, 3 ay bekleyemem diyorsunuz hemde 120 tlyi arttırmak istiyorsunuz. Hocam buna "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" denir. Emek sarfetmeden kazanç olmaz.
AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co
wmaraci
wmaraci

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

faruk adlı üyeden alıntı

Hem zamanım yok, uğraşamam, 3 ay bekleyemem diyorsunuz hemde 120 tlyi arttırmak istiyorsunuz. Hocam buna "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" denir. Emek sarfetmeden kazanç olmaz.

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat her yerde blog sitesi var yani parlak fikir lazım

ddrx7 ddrx7 Yesilandroid.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek okuyor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat her yerde blog sitesi var yani parlak fikir lazım

hocam haber sitesi açın o zaman.
20 tl'ye açarsınız domain host dahil.
100 tl'ye facebook sayfası kastırırsınız.
paylaştığınız haberleri facebook'a 10 tl reklam verin göndertin.
şu iş para kazandırıyor.
fakat bir ekip olması lazım.
şu haber sitesi işine bende giricem yakın zamanda 500 tl biriktiriyorum.
120 tl'ye üstte dediklerim olabilir. ben 500 tl'yi niye biriktiriyorum derseniz kaliteli haber teması, seo çalışması, ve backlink paketi link alımı için biriktiriyorum.
siz 120 tl'ile üstte dediklerimi yapabilirsiniz, ücretli tema yerine iportal kullanırsınız arama motorlarında hemen sonuç elde edemezsiniz facebooktan hit çekersiniz hep tabi burası ayrı hocam düşünün bunu bir.

Yesilandroid.com - Android Blogunuz.

oyunmee oyunmee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Site işi zaman+ tecrübeye bakar ilk 2-3 ay para kazanmanız çok zor anca biraz seo bilgisi öğrenirsiniz ve kendinizi geliştirirsiniz. Ben hemen kazanmak istiyorum diyorsanız fiyatı artırıp temiz bir site alabilirsiniz (geliri olan). Tabi ona da içerik girip güncel tutmak gerek işin özeti emek olmadan yemek olmaz bunca insan sabahtan akşama kadar boşuna araştırıp uğraşmıyor. Bana sorarsanız hiç girişmeyin hem bu işler çok zaman alıyor hemde bir güncelleme ile siteler alt üst olabiliyor zamanınıza yazık google bu ne yapsa yeridir.
Being AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

asimavi asimavi Kpss Mağduru Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kpss Mağduru
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
1 ayda 2 ayda kazanacak varsa ben veriyim parayı en az 2-3 ay gözden çıkaracaksın ancak kazanasın ondada kazandıkların yatırdığınızın kat kat altı olacaktır 5 ayda paranızı çıkarırsınız ancak ondan sonra kâra geçersin ancak o kadar zamanım yok dersen dayanamam dersen neti bırak reel alanda da o kadar kısa sürede kazanacak çok nadir insan vardır (sıfırdan başlayan için) 2-3 ay o parayı unutman gerekli ancak ...
AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

@simavi www.asimavi.net

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Peki nasıl bir site önerirsiniz neyle ilgili yapılmalı ?

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)
Wordpress diyenleri sallama.Git blogspot.com lu blog aç.Hiç masrafa da gerek yok,bedava temalar bulursun.Tutarsa site,geç 15 tl verip .com domaine,pr3-4 sitelerden 15-20 tl'ye link al.Eğer site tutarsa ve devam etmek istersen 60 tl link alımına harca.60 tl'de elinde dursun,zamanım az diyorsun ya yazar falan alırsın.120 tl'yi 10'a bile katlarsın işi tutturursan.

Wordpress alırsan çok büyük hata yapmış olursun zira tutup tutmayacağı belli değil,zaten wp açacaksan elinde link yada yazar tutmak için tek kuruş bile kalmaz.Sonuna kadar blogger :)

Ek Olarak:

ddrx7 adlı üyeden alıntı

hocam haber sitesi açın o zaman.
20 tl'ye açarsınız domain host dahil.
100 tl'ye facebook sayfası kastırırsınız.
paylaştığınız haberleri facebook'a 10 tl reklam verin göndertin.
şu iş para kazandırıyor.
fakat bir ekip olması lazım.
şu haber sitesi işine bende giricem yakın zamanda 500 tl biriktiriyorum.
120 tl'ye üstte dediklerim olabilir. ben 500 tl'yi niye biriktiriyorum derseniz kaliteli haber teması, seo çalışması, ve backlink paketi link alımı için biriktiriyorum.
siz 120 tl'ile üstte dediklerimi yapabilirsiniz, ücretli tema yerine iportal kullanırsınız arama motorlarında hemen sonuç elde edemezsiniz facebooktan hit çekersiniz hep tabi burası ayrı hocam düşünün bunu bir.

100 tl'ye facebook kasmak çok saçma.Sosyal medyaya değil google'a çalışmalı arkadaş.Ben zamanında 10k beğeni yaptırdım da noldu? Adamlar eğer ilgilsini çekmiyorsa beğeniyi atıyorlar.Facebook'a değil google'a çalışmalı arkadaş.100 tl'ye kaliteli sitelerden backlink almalı bence.Parası da yeterli bir siteyi sağlam raya oturtmak için.
yemekci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al