Konyalı adlı üyeden alıntı

$listele=mysql_query("SELECT * FROM TabloAdi");//Veritabanı çekilecek tablo

/*Veritabanındaki tabloları satı satır çektik.*/
while($yaz=mysql_fetch_array($listele)){
$id=$yaz["id"];
$okul=$yaz["okul"];
$ortaokul=$yaz["ortaokul"];
$lise=$yaz["lise"];
}

/*Tablolarla id si 58 ile 437 arasında bulunan idleri çağırdık.*/
for($id=58;$id<437;$id++){

echo "

ID $id
Okul $okul
Ortaokul $ortaokul
Lise $lise

";

}

?>

işinizi görecektir.

çok teşekkür ederim üstadım. ellerinize sağlık.

Ek Olarak: acaba bu verileri alıp taxonomy olarak ekleyebilir miyim?

Ek Olarak:

yakuphoca adlı üyeden alıntı

Meta alanınızın adı nedir? Örnekten anladığım kadarıyla tek bir meta bilgisine okul, ortaokul ve lise bilgilerini beraber kaydediyorsunuz, bunları kaydederken nasıl kaydediyorsunuz, aralarına özel bir karakter mi koyuyorsunuz?
Bir SQL sorgusunu çalıştırarak halledebilirsiniz.

$metalar = $wpdb->get_results("SELECT * FROM $wpdb->postmeta WHERE meta_key='metaadiniz' AND (meta_id >= 5 AND meta_id <= 400)");
if ($metalar) {
foreach ($metalar as $meta) {
echo $meta->meta_id;
echo '
';
echo $meta->meta_value;
}
}

$meta->meta_value değişkenini gerekirse parçalayıp, o şekilde kullanmanız gerekir.

özür dilerim , yok. ayrı metalar. yalnızca meta içeriklerini , ile kaydediyorum. bazılarında , var bazılarında yok.

Ek Olarak: işi düşebilecek herkes anlasın diye bu örneği verdim ama sanırım yanlış anlatım oldu benimki. film sitesi üzerinden anlatmak istemedim lazım olan bakmayablir diye.
yapmak istediğim şey aslında tam olarak şu.
film siteme daha önceleri oyuncu, yönetmen ve yapım yılını özel alan olarak kaydediyordum.
şimdi ise taxonomy olarak. ancak epeyi bir yazıda taxonomy yok. bunlarıda taxonomy yapmak istiyorum.
yani yazılardaki tüm oyunu özelanındaki verileri oyuncu taxonomysine, yönetmeni yönetmen taxonmysine ve yapım özel alanınıda yil taxonomysine aktarmak istiyorum.