aslanates adlı üyeden alıntı

nofollow da olsa etkisi olumlu olacaktır. sonuçta c class ip. yeter ki boş bırakmasın kullanan kişi.

Kesinlikle haklısınız.

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Bilgi paylaşımı yapmadan önce bilgi sahibi ol. Sen o blogdan pr 7 aldığını düşünüyorsan daha çok yolun var.

Öncelikle emri vaki konuşmayın babanızın oğlu yok karşınızda. Ben sizin yorumunuza nasıl bir üslupla cevap verdim ki burada gelmiş bana bu üslup ile yaklaşıyorsunuz. Ben o blogdan pr7 aldığımı düşünmüyorum öyle bir beyanımda olmadı. PR7 siteden backlink kaynağı olarak açıklama yaptım. Siz benim yazdıklarımı nasıl anladınız onu bilemem. PR7 backlink kaynağına sahip bir siteden bağlantı almanın faydasını vurgulamaya çalıştım. Ama siz geldiniz bilgilerinizle beni ezmeye çalıştınız. Biliyorsanız konu açabilirsiniz. Webmaster arkadaşların bildiği yanlışları vurgulayabilirsiniz. Ben tartışma yaratacak sizin bilgimle ezecek bir şey yapmadım. Siz benim konumda benim pagerank olayını bilmediğimi kastederek yorum yaptınız. Bundan sonra yorum yaparken karşınızdakinin öncelikle bayan olduğunu unutmayın. Bayan olayını da geçtim ben senin arkadaşın değilim.

aslanates adlı üyeden alıntı

başlık yanıltıcı olabilir ama paylaşım yapan arkadaşa bu kadar sert çıkmaya ne gerek var..

Teşekkürler, bende şaşırdım.