wmaraci reklam
lidertakipci

Wm aracı hakkında

42 Mesajlar 7.077 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

*** üyeliğim yok olmasada olur diye düşünüyorum çünkü aradığım herşeyi burada buluyorum.
Benim e-ticaret konusunda düşüncelerim şöyle;
*Güvenilirliği arttırmak için kullanıcıların tc kimlik no doğrulama ve cep telefonu doğrulaması getirtilebilir. Ayrıca Daha önceden kullanıcı adı olup kapatılan hesaplara karşı olarak e-ticarete konu açarken cep telefonu onayı istinelebilir.
*Bir diğer yöntem ise ebay sitelerinin kullanmış olduğu alıcı ve satıcı onay bildirgesi. Bu şekilde bir uygulama geliştirebiliriz(siniz) bu sayede satın alan kişi hizmetten memnun olmama gibi durumlar ödemeyi ger çekmesi(forum yönetimi kontolunde yapılmalı)

Bir diğer eleştirim ise geçici veya kalıcı banlamalarda itiraz edebilme gibi durumların olmaması(yada ben bilmiyorum) geçenlerde 15 gün itibari ile uzaklaştırma aldım ama 15 gün boyunda kimse ile irtibata geçemedim (iletişimden yazdım cevap gelmiyor) bunun üzerine durulabilir.
Saygılar

***'a girmeden ben de sizin gibi düşünüyordum,ama emin olun ki şu an türkiyede *** kadar ticaret yapabileceğiniz bir site yok.Wmaracında yada başka bir forumda 1 satıyorsanız *** da en az 5 satarsınız.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MehmetYuksel MehmetYuksel mehmetyuksel.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
İnternetten ticaret yapan, para alıp para gönderen kişilerde hep sorun olur. Artık ben ticarethanelerin de ne yapacağını bilememesini hoş görürüm. Senin benim kafamızın basmadığı bir yol ile bunun önüne geçilecektir. Bu sene olur başka sene olur ama olur illaki. Hergün farklı bir sistem üretiliyor.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al