HiddeNKinG adlı üyeden alıntı

Laptop dediğin ısınır arkadaşlar. Türk milletini anlamıyorum ne bekliyorsun ki laptoptan soğuk olacak diyorsan git buzdolabı al derim. :)

Neyse bende kullandığım PC'den bahsedeyim Casper CNQ.2630-8N37P model bir bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayar 7/24 hiç kapanmıyor (Bundan gayet ciddyim haftada bir güncellemeler için kapatıp açıyorum) Oynadığım oyunlara gelirsek şimdiye kadar hiç bir oyunda bana zorluk çıkarmadı en son Crysis 3 oynamıştım. Şimdiye kadar hiç bir kapanma sorunu yaşamadım yada herhangi bir arıza sadece birkez temizletmeye götürdüm (Bu aralarda götürsem iyi olacak 1 yıl oldu) bilgisayarıda 2 yıldır kullanıyorum

Isı sorununa gelecek olursak tabi ki de oyun oynarken ısınıyor altına bir logitech soğutucu aldım işimide görüyor.

Önerir misin diyecek olursan alternatif olarak alınabilir diyorum çünkü yüksek özellik ve düşük fiyat olayı var ama tabi ki illa ki param var diyorsan da Asus yada Toshiba tarzı birşey almakda mantıklı

Anladım hocam bu arada sizin pc üretimden kaldırılmış kaç paraya almıştınız 2 sene önce ?