Bu Domain İle Neler Yapılabilir ?

12 Mesajlar 1.609 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

yorumex adlı üyeden alıntı

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.. aslında aklıma gelen şu var ama geniş ekip, maliyet, ve anlaşma sağlama aşamaları falan bayağı ciddi bir çalışma lazım düşündüğüm ise şu : mağazalarda ürün alırken, restaurant larda vs... indirim yerine geçebilecek bir kart çıkarmak fikir kabaca bu genişletilebilir :) bana göre tamda ismi.

Fikir güzel fakat bunun için çok ciddi bir sermaye ve pazarlama gerek. İzmir'de bunun için card35 var. MarkMost'ta aynı mantıkta sanırım. Benim tahminim, şirket olma, pazarlama ve yazılım ekibi kurma, daha sayılabilinecek onlarca diğer giderler sayesinde düz hesap 100 bin lira gerektiğini düşünüyorum.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com
wmaraci
reklam

yorumex yorumex Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Fikir güzel fakat bunun için çok ciddi bir sermaye ve pazarlama gerek. İzmir'de bunun için card35 var. MarkMost'ta aynı mantıkta sanırım. Benim tahminim, şirket olma, pazarlama ve yazılım ekibi kurma, daha sayılabilinecek onlarca diğer giderler sayesinde düz hesap 100 bin lira gerektiğini düşünüyorum.

haklısın arkadaşım bu işin ekibide küçük olmaz sermayeside ben bu sermayeyi yatıramam fakat belki proje ile domaini satışa sunabilirim sonuçta o iş için biçilmiş kaftan isim diye düşünüyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al