wmaraci reklam
lidertakipci

3g li (hat üzerinden görüsmeli) Ucuz Telefon Öneriniz?

5 Mesajlar 3.207 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar 3g Özelligi olan .. ama hat üzerinden bu eski telefonlardan önerileriniz ? nette bakmaktan satılan telefonları ezberledim tercihen nokia istiyorum ama kızaklı ve kapaklı tel istemiyorum bildiginiz nokia veya başka bi marka 3gli ucuz telefon ne önerebilirsiniz lütfen modeliyle birlikte yazınız

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
Ne kadar ucuz hocam? Fiyat aralığı verseydiniz keşke.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

hasbaly adlı üyeden alıntı

Ne kadar ucuz hocam? Fiyat aralığı verseydiniz keşke.

valla şimdi fiyat söylücemde dalga geçer gibi konusanlar olabilir 80-100 tlyi geçmeyecek ... elimdeki 3gli telefonu 45 tlye almıştım sony ericsson ucuz bişeyler arıyorum bu telefon 1 seneden fazla gitti bana

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

valla şimdi fiyat söylücemde dalga geçer gibi konusanlar olabilir 80-100 tlyi geçmeyecek ... elimdeki 3gli telefonu 45 tlye almıştım sony ericsson ucuz bişeyler arıyorum bu telefon 1 seneden fazla gitti bana

Yok hocam ne dalgası? İnternetten bulmak zor ancak ben gittigidiyor.com'da bazı sonuçlara ulaştım. Eğerki aklınıza yatarsa baya ucuza ve güzel özelliklere sahip telefonlar var linki: http://cep-telefonu.gittigidiyor.com/cep-telefonu?IS100_856=6301&fmin=50&fmax=100

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

hasbaly adlı üyeden alıntı

Yok hocam ne dalgası? İnternetten bulmak zor ancak ben gittigidiyor.com'da bazı sonuçlara ulaştım. Eğerki aklınıza yatarsa baya ucuza ve güzel özelliklere sahip telefonlar var linki: http://cep-telefonu.gittigidiyor.com/cep-telefonu?IS100_856=6301&fmin=50&fmax=100

evet bunları incelemiştim Teşekkür ederim Black Berry dikkatimi cekmişti ama ondada 3g yok varsada önde kamerasi yok ne yazıkki bu 3g görüntülü görüsme ile 3g internet karışıyor ne yazıkki

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al