.bizeayrimuameleyokmu ya cok guldum hocam :) Birkac gun surdu butun yorumlari okumak.Allah razi olsun butun yardimlariniz icin.PM ile atmistim sitem hakkinda elestirilerinizi ogrenmek icerin.Yaklasik bir aydir girmiyorum yazi ve haliyle guncel icerik cok icerik demistiniz bana.Yaklasik 30 icerigim birikti ayrica yeni yazi yazacagim kategoriler ekleyecegim imzamdaki siteye.

Bu icerikleri nasil siklikla gireyim? Hergun 1 tane dediniz diyelim dakikalari dahi ayni olsun mu? Wordpress bu imkani sagliyor cunku.Bu yazilari girerken yani o yaklasik 30 icerik azalirken bir yandan da arttirmayi dusunuyorum hizli bir sekilde.Bu kistaslara gore icerik paylasimi konusunda bir strateji istiyorum sizden.

Ayrica iceriklerin anahtar kelimeleriyle nasil linkleme yapmam gerektigini de yazabilir misiniz? Suan sitede bulunan anahtar kelime linklemesinin durumu nasil?

Hocam ilk 20 30 sayfadaki aktifliginizin olmamasinin sebebi duzgun sorular gelmediginden olabilir mi :) Belki yanlistir ancak gozlemim bu yonde.Kitabinizin tahmini cikis vakti var midir? Siteme bu yazilari yazarken ucretli veya ucretsiz backlink icin neler onerirsiniz? Pmde bâhsetmistim, amacim yazilarimin genel olarak google'dan ziyaretci cekmesi.

Bilmedigim butun bilgiler begendigim yorumlarinizin icinde.Simdi onlari tekrar okuyacagim, hakkinizi helal edin biraz uzun oldu.Hersey icin tesekkurler hocam :)