Dostum birkaç ay olmuş üye olalı ve mesaj sayın 13, yani paylaşım yapmakta yavaş davranmışsın. Bir fikir belirtmişsin ve çoğunluk hoş görmemiş. Bu, seni paylaşım yapmaktan soğutmasın her zaman doğru olamayız ve bu anlarda taşlanmanız gerekmez bunu iletmek istiyorum öncelikle sana.

Fikrine gelince, bence çok düşünmüşsün. Projenin taslak hali olumsuzluklar içerse de sonuçta başlangıç fikir bu. Güncelleştirilmeye açık yani. Projen benim gözümde haddim olmayarak “Aferin” aldı. Bence, bunu meşhur kişiler üstünden yapmalısın. Örneğin Kemal Sunal. Hayranları, unutmamak için hala aklımdasın butonuna basabilir. Tarihte bu gün eklentisi ile o kişileri yayınlayabilirsin. Bu o kişi ve ailesine hakareti bırak onure etmek olur. Güzel olur. Fakat işi paraya dökmek konusunda belki site giderlerini karşılamak için Google reklamı çok nadir yerlere yada bağış butonu olabilir. Ama vatandaş değilde unutmamamız gereken kişiler olmalı. Fahit Sultan Mehmet örneğin. Gibi gibi gibi, her fikir hoş olmaya bilir ama fikir olmadan gelişim olmaz. Her yeni fikrini paylaşıma açarak farklı farklı bakış açılarına sahip olmamız adına (ki forumun amacı da bu olmalı) Ben kendi adıma seni destekliyorum