Machine adlı üyeden alıntı

Ort. Ziyaret Süresi : 00:07:19
Hemen Çıkma Oranı : %35,63
(1 Aylık sitenin oranlarıdır yeni açtım.)

Benim sitemin verileri bu kardeşim fakat seni site baya yüksek ya :(

Sana tavsiyem :

1 - Tasarımını iyileştir.

2- Gereksiz abuk sabuk reklam var ise kaldır

3- Haberlerini okurken kullanıcılarının başka haberleri geçmesini sağlayacak ufak tefek eklemeler yaparak sitende gezinme yollarını kolaylaştır.

4- Sayfanı kasacak özelliklerden uzak durmanı söylebilirim sayfanın çok geç açılması kullanıcıyı iter atıyorum facebook'ta haberinizi gören birisi haber ilgisini çekmeyebilir fakat okumak ta isteyebilir okumak için tıkladığı zaman sitenin geç açılması onu okumaktan vazgeçirecektir ve çıkacaktır siteden buda senin hemen çıkma oranına yansıyacaktır.

Açıkcası bildiğim ve tecrübelerim bunlar bazılarını biliyorsunuzdur belki de yine söylemek istedim bilmeyenler için faydası dokunur.

Umarım sitenizde kalıcı ziyaretler alırsınız.

Benim sitemin hiti bayağı yüksek... Ama sanırım öğreneceklerini hemen ilk satırlarda görüp sayfayı kapatıyorlar. Tahminim bu... Bu aralar galeri ve video eklemeye çalışıyoruz, biraz oyalansınlar diye... İşimiz bayağı zor. Bir de bizim kitlemiz çok genç, onlar da okurken sabırsız oluyorlar. Ondan da kaynaklanabilir

Ek Olarak:

YKaraaslan adlı üyeden alıntı

Benim sitem yeni ve birazda hit toplarken sosyal ağı kullanıyorum bu sebeple baya bi düşük malesef.

yüzde kaç?