Bugün D&R'a gidip Bilgisayar bölümündeki kitapları inceledim dikeyeksen yayınlarını zorla da olsa buldum ve HTML5 ve CSS3'ün anlatıldığı Ertuğrul Haskan'ın yazdığı "HTML 5 CSS3" kitabını satın aldım.Yanında bu tek gitmez dedim birde Musa ÇİÇEK'in yazdığı "Veritabanı Tasarımı ve SQL Sorgulama Dili" kitabını aldım.Ertuğrul HASKAN'ın kitabını 32. sayfasına kadar okudum anlatımı ve dili kullanımı çok iyi kitaba başladığınız zaman bırakamıyorsunuz anlatım gayet akıcı.Veritabını tasarımı ve SQL Sorgulama dili kitabını PHP ve MySQL öğrenmek isteyen herkeze tavsiye ediyorum her 2 kitabıda tavsiye ediyorum aslında.PHP ve MySQL Öğrenmek isteyenler özellikle Musa ÇİÇEK'in kitabını okumalılar sadece 2-3 sayfasına göz attım kitabın ve hayran kaldım henüz okumadım fakat okuduktan sonra yorumlarımı tekrar bu konu altından yazacağım.Bu tür kitapları yazan ve bu kitapların yayılmasında yardımcı olan bütün yayıncılık şirketlerine teşekkür ederim :).

Ek olarak alacağım kitaplar listesi şu şekilde sıralanıyor ;

1)Kaan Gülten Uzmanından Seo
2)D&R'da gördüğüm jQuery ve Ajax kitapları vardı fakat yayın evlerini hatırlamıyorum.

O kadar okuyacağız birde görünüşlerini çekeyim dedim :)