freelance iş ilanları

En iyi sosyal ağ scripti nedir?

9 Mesajlar 3.776 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar sizce en iyi sosyal ağ scripti nedir? Şu an aklımda böyle bir fikir var ama güvenlik ve kullanış açısından hangi scripti kullanacağımı bilmiyorum. Fikirlerizi alıyım dedim.

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Phpfox tavsiyem, güvenlik konusunda her scriptte mutlaka bir hata vardır onda olmasa bile temadan çıkar. Güvenliginizi kendiniz oluşturacaksınız.

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
facebookun eline kimse su dökemez.

MustafaGuner MustafaGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Benim fikrime göre eğer bir proje yapacaksanız bunu hazır scriptle yapmayın.Sosyal ağ yapacak kadar büyük bir proje olacaksa yazılım ve tasarım size ait olmalı.Yoksa bence milim ilerleyemezsin.Çünkü bir proje yapacaksınız millletin verdiği hazır sistemle iş yapıyor olacaksınız.İnanılmaz amatör olur ve bu fikriniz iyi olsa bile onu en başından yaralamış olursunuz.

wmaraci
wmaraci

Ne0JiMa Ne0JiMa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 30 / 54
  • Ticaret 4, (%75)

MustafaGuner adlı üyeden alıntı

Benim fikrime göre eğer bir proje yapacaksanız bunu hazır scriptle yapmayın.Sosyal ağ yapacak kadar büyük bir proje olacaksa yazılım ve tasarım size ait olmalı.Yoksa bence milim ilerleyemezsin.Çünkü bir proje yapacaksınız millletin verdiği hazır sistemle iş yapıyor olacaksınız.İnanılmaz amatör olur ve bu fikriniz iyi olsa bile onu en başından yaralamış olursunuz.

Acik kaynakli scrpti alt yapi olarak kullanmak doğrumudur ?

• Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
bence hazır açık kodlu script kullanmak büyük bir proje yapılacaksa yanlış birşey.Çünkü proje yapıyorsun diğer sitelerden farklı olmalısın.Ama basit bir blog,oyun vs site açıcaksan kullanılabnilir tabiki.

• Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 30 / 54
  • Ticaret 4, (%75)

bence hazır açık kodlu script kullanmak büyük bir proje yapılacaksa yanlış birşey.Çünkü proje yapıyorsun diğer sitelerden farklı olmalısın.Ama basit bir blog,oyun vs site açıcaksan kullanılabnilir tabiki.

Açikcasi büyük bisey düşünüyorum ama en bastan hazirlicak tecrübem yok kimsede yardım etmiyor herkes tl gönder yardim ederim diyor bi yüzden sordum.

• Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Ne0JiMa adlı üyeden alıntı

Açikcasi büyük bisey düşünüyorum ama en bastan hazirlicak tecrübem yok kimsede yardım etmiyor herkes tl gönder yardim ederim diyor bi yüzden sordum.

eğer çok ileri düzey bir yazılım bilgin yoksa proje yapmaya kalkışmayın çünkü hüsran olur sonu.Siz yazılım bilip çok iyi şeyler ortaya koyduğunuz zaman herkes bedava yardım etmeye sıraya girer.Ama dediğim gibi hazır scriptle bunu yapamazsınız.Ben hem size hem de bu mesajı okuyan ve proje yapmak isteyen arkadaşlara diyorum çok ileri düzey yazılım bilgisi olmayan büyük proje yapmaya kalkışmasın.

• Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 30 / 54
  • Ticaret 4, (%75)

eğer çok ileri düzey bir yazılım bilgin yoksa proje yapmaya kalkışmayın çünkü hüsran olur sonu.Siz yazılım bilip çok iyi şeyler ortaya koyduğunuz zaman herkes bedava yardım etmeye sıraya girer.Ama dediğim gibi hazır scriptle bunu yapamazsınız.Ben hem size hem de bu mesajı okuyan ve proje yapmak isteyen arkadaşlara diyorum çok ileri düzey yazılım bilgisi olmayan büyük proje yapmaya kalkışmasın.

Suan kullandığım scripti gelistirecek kadar bilgim var. En baştan sosyal ağ scripti yazmak kolay değil her bileninde yapıcanı düşünmüyorum. Ben denedim çok ayrıntıya girmek gerekiyor bu yüzden bi alt yapının üzerinden basladim. pm ile siteyi göndercem düsüncelerinizi bekliyor olacağim.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al