wmaraci reklam
lidertakipci

Konu Altına Sosyal Ağ Paylaşımı

6 Mesajlar 758 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

Merhabalar.

2 gündür araştırma yapıyorum fakat detaylı bir makale bulabilmiş değilim. Eklenti kullanmadan, konularımın altına "Sosyal ağlarda paylaş" gibi bir bölüm eklemek istiyorum. Arşivinizde veya bildiğiniz bir makale varmıdır bu konu hakkında?

wmaraci
reklam

aliosmanyuksel aliosmanyuksel aliosmanyuksel.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 6, (%100)
Kullandığınız tema üzerinden 'single.php' düzenleyerek böyle birşey yapabilirsiniz. Şuan mobilim. Eğer detaylı döküman bulamazsanız sizin için yarına bir makale hazırlayabilirim. Saygılarımla.
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

http://eksigram.com - instagram türk takipçi ve beğeni hilesi

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, eklenti kullanmadan bunu elbette yapabilirsiniz, ancak Wordpress'de manule yapacağınız değişiklikler sizi olumsuz etkiliycektir. En iyi olan Exlentiyi gerekli olmsı durumunda paralı bir şekilde almanızı öneriyorum.

Eklenti kurmayı aslında pek tavsiye eden biri değil, eklentiler doğal yapısını bozduğu gibi her güncellemeye uyumlu şekilde çalışmamakta, bu nedenle pek önermiyorum, ancak konu içerisinde yada konudan sonra bir sosyal paylaşım kullanacaksınız dolayısıyla bu ana yapıyı bozacaktır güncellemelere uygun olmadığı gibi ilerde sıkıntı oluşturabilir bir durum.

Eğer çok kaliteli bir şey olsun diyorsanız themeforest'de bulabilirsiniz. İçerisinde Code ile ilgili sayfasına girerek burda sosyal eklentilere bakabilirsiniz. Ya da Wordpress'in kendi ekleni bölümünden direk yükleyin, hangisini yaparsanız yapın güvenlik konusunda mutlaka tam güvenlik alın siteniz iyi bir noktaya geldiğinde herkes açık aramaya başlıycaktır.

Başarılar
Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

aliosmanyuksel adlı üyeden alıntı

Kullandığınız tema üzerinden 'single.php' düzenleyerek böyle birşey yapabilirsiniz. Şuan mobilim. Eğer detaylı döküman bulamazsanız sizin için yarına bir makale hazırlayabilirim. Saygılarımla.

Çok iyi olur hocam şimdiden teşekkürler.

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Merhaba, eklenti kullanmadan bunu elbette yapabilirsiniz, ancak Wordpress'de manule yapacağınız değişiklikler sizi olumsuz etkiliycektir. En iyi olan Exlentiyi gerekli olmsı durumunda paralı bir şekilde almanızı öneriyorum.

Eklenti kurmayı aslında pek tavsiye eden biri değil, eklentiler doğal yapısını bozduğu gibi her güncellemeye uyumlu şekilde çalışmamakta, bu nedenle pek önermiyorum, ancak konu içerisinde yada konudan sonra bir sosyal paylaşım kullanacaksınız dolayısıyla bu ana yapıyı bozacaktır güncellemelere uygun olmadığı gibi ilerde sıkıntı oluşturabilir bir durum.

Eğer çok kaliteli bir şey olsun diyorsanız themeforest'de bulabilirsiniz. İçerisinde Code ile ilgili sayfasına girerek burda sosyal eklentilere bakabilirsiniz. Ya da Wordpress'in kendi ekleni bölümünden direk yükleyin, hangisini yaparsanız yapın güvenlik konusunda mutlaka tam güvenlik alın siteniz iyi bir noktaya geldiğinde herkes açık aramaya başlıycaktır.

Başarılar

Duruma göre bakacağım artık hocam, teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

wmaraci
wmaraci

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Bu Kodları Kullanabilirsiniz

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Zamanında çok aradım en küçük bir eklenti bile hız testlerinde kendini belli ediyordu sonunda çeşitli kaynaklardan buldum ve başka arkadaşların yararlanması için makale haline getirdim buradan bakabilirsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al