wmaraci reklam

Oyun Sitesi Uzmanlarından Fikir Bekliyorum?

9 Mesajlar 1.048 Okunma
smmexpress

Sndesign Sndesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek renklervecizgiler.com
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar yeni bir oyun sitesi satın aldım. kraloyuncum.net içinde inforesim oyun scripti var. Bu konudan satın almıştım.
Size sormak istediğim şu;
-Bu siteyi içindeki script ile beraber kullanmaya devam mı etmeliyim?
-Bu script iyimi? Kullananlar memnun mu? Adsense ile arası nasıl, Google ile iyi geçinebiliyormu?
-Eğer bu script ile değilde yeni bir tema ile yani wordpress echo oyun teması ile devam etmek istersem nasıl olur? Google açısından bir sakıncası olur mu? Yeni bir hosting alıp temayı satın alıp domaini yönlendireceğim ve sıfırdan bir siteymiş gibi oyun siteme içerik gireceğim. Ama eski oyunlar linkler ne olacak? Google bu duruma kızar mı?

Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

wmaraci
reklam

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)
info resim oyun scriptini ben kullanıyorum memnunum şimdilik. Tek sorunu link kaldırma yasağı var. Yoksa bana göre en güzel oyun scriptidir.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Hocam eğer ücretli script alırım diyorsanız Script Evi'nin çıkartmış olduğu oyun scriptini ön siparişle aldım daha teslim alalı 2 gün oldu yavaş yavaş şekle sokmaya çalışıyorum siteyi tasarım olarak hiçbir oyun scriptine benzemiyor ve gayet hoş görünüyor bana göre destekleri de bir numara fakat illaki ücretsiz olsun diyorsan info resim scripti kullanmanı öneririm.

Makale & Editörlük Hizmetleri

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Sitede zararlı yazılım var diyor üstadım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.. Ben siteyi kaldırıp yeni bir script satın alıp kurmak istiyorum ve tercihte zorlanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim;
-Wp scritpmi tercih etmeliyim yoksa başka bir yazılım mı?
-Eğer wp tercih et derseniz hangisini tercih etmemi istersiniz? Hayaloyun,echo oyun teması,flashtik teması vb...
-Diğer yazılımlardan hangisini tercih etmeliyim, örümcek, inforesim, scriptevinin yazılımı vs...

Tavsiyelerinizi bekliyorum:)

gencolusum gencolusum Güç işLerin zoraki adamı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek eLeman
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 13 / 43
  • Ticaret 18, (%100)
kardeşim, hayırlısı olsun inş. Bereketli ve bol kazançlı günlerin olur inş.
Benim tavsiyem;

Mevcut scriptinin htacces url ayarları ile aynı olarak kullabileceğin bir wordpress tema ile birlikte wp sistemi kur. Mevcut ziyaretin varsa site içeriklerini wp ye yükledikten sonra wp yi aktif et. Hızlı index almak ve ziyaret sayısını artırmanın en iyi yolu budur. Ayrıca seo giderleri gibi zararlı ve faydalı olabilecek çalışmalardan uzak durursun.

Ayrıca geçen hafta 2nci Türkçe flash oyunumuzu yayınladık. Eleştirilerinizi bekliyorum.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, kararlarınızı ciddi olarak aldıktan sonra aşağı yukarı piyasada bulunan birçok sistem (belirli düzenlemeler yapınca) aynı performansı sergileyebiliyor.

WordPress bir sistem kullanacaksanız, kendinize özel bir önbellek sistemi yazmanızı tavsiye ediyorum. Kullanılmayan WordPress fonksiyonlarının boşu boşuna sisteme dahil edilmesinin de önüne geçtikten sonra, yüksek hitler almaya başlayınca WP'de fazla sıkıntı yaşamazsınız.

Benim tavsiyem kendi sisteminiz olması yönünde. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

• Üyelik 23.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 17, (%100)

Metin adlı üyeden alıntı

Benim tavsiyem kendi sisteminiz olması yönünde. :)

Tavsiyeler için teşekkür ederim... Kendi sistemimiz nasıl olacak ? Ne kadara mal olur ? Oyunio özel yazılım mı? Memnun musunuz?

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)

Sndesign adlı üyeden alıntı

Tavsiyeler için teşekkür ederim... Kendi sistemimiz nasıl olacak ? Ne kadara mal olur ? Oyunio özel yazılım mı? Memnun musunuz?

Oyun.io kendi yazılımım. İstemediğim özelliklerle sistemi sıkmadığım için, istediğim geliştirmeyi kolaylıkla yapabiliyorum. Kullanılmayan özellikler bulunmadığı için dns ve db sorgu sayıları da bir hayli az oluyor.

Sayfa açılış performansı ve önbellek sistemini de istediğim gibi rahatlıkla geliştirebildiğim için kullanım açısından kendi sistemim bana fazlasıyla rahat geliyor. Panelini ekibimizin alışkanlıklarına göre hazırladık. Kısacası özel bir sistemde site performansını yoracak ekstra (kullanılmayan fonksiyonlar ve özellikler) şeyler olmayacağından ötürü birçok açıdan fayda görürsünüz.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al