Hasan Ekşi adlı üyeden alıntı

Hocam o zaman Faizi filan boş verip açık konuşalım. 50 Bin TL gibi bir para ile girdiğin sektör çok ters orantılı. Zaten 50 Bin TL gibi bir parayı bu tarz rekabetin yüksek olduğu siteler su gibi emiyor. Senin başında ki sorunları yazayım

Maddiyatın kısıtlı, alan adın belli değil,seo için yeterli bilgin olmadığını düşünüyorum. Aynı zamanda sana en net cümlemi söyleyim.

Mackolik veya nesine.com CEO'sunun bir röportajında gelir durumu sorulmuştu sitenin. Adamın dediği cümle " 2 yıl sadece zarar ettik fakat şuan içi + duruma yavaş yavaş geçtik bu yüzden çok fazla olduğu söylenemez" bu tarz bir site 2 yıl zarar ediyorsa maddiyatın sağlam olması şart. Aynı zamanda insanlar alışkanlıklarından zor vaz geçer. Bana şimdi maç sonuçuna bak deseler direkt aklım nesine.com veya maçkolike gider senin siteni neden ziyaret edeyim ki? Bir farklılık oluşturmalısın

alan adı aklımda hocam, Seo için yeterli bilgi dediğiniz 5 milyar bütçe ile özel site yazdırıcağım ve seo'sunu ona göre yaptırıcağım.

maç sonucu na zaten site'den bakılmıyacakki,
ben kupon oynatıcağım sanal bayilik gibi.
bir kiralık yerimiz vardı dükkan gibi iddaa bayisi açmayı düşündüm bana maliyeti 100 milyar oldu. zaten sadece makinesi 40 milyar eğer bu makine parasını sanal bayiden istemiyorsa sanal bayi açmak daha mantıklı
farklılık dediğiniz ilk 2.500 kişiye 2 TL hediye ediceğim. farklılığı burada.

bitirimci adlı üyeden alıntı

Bilinmeyen bir alanın mutlaka extra sıkıntıları acemilikleri olur batarsanız büyük batacaksiniz çıkarsanız da büyük bunu biliyor olmalısınız . Bence araban sende kalsın çektiğin para ile tek ürün e ticarete gir geliri olursa ve hevesin kırılmazsa büyük işlere girersin

e-ticaretten korkuyorum biraz hocam :(
hiç bir bilgim yok benim peder ticaretçi aslında. mallara para vermiceğim hiç,
bizim mahallemizde bir depomuz var dükkan gibi 'de denilebilir ben bunu şirket olarak gösterebiliyorum. site açsam. depo'daki malları stoğu ile birlikte eklesem
ve bir kargo şirketi ile ucuza anlaşabilirsem eğer yürüyebilir.
eğer bunu yaparsam 5 milyar gibi bir bütçe ile bile yapabilirim
fakat dediğim gibi e-ticaret sanki çok ziyaretçi çekemem gibi düşünüyorum sizce