Merhabalar;
Konuda geçen mesajların hepsini dikkatli bir şekilde okudum. Yaptığınız işi gönülden tebrik eder ve son haddine kadar destek vereceğimizden emin olmanızı temenni ederim. Sizi yıldırmak isteyenler elbet ki oldu ve olacaktır. Yapmış olduğunuz bu işi Türk sembolü olarak görmek istemeyen veya kabullenemeyen dar zihniyetli insanlar projenin gelişmesiyle mecbur olarak bu projenin bir parçası olmak zorunda kalacaklar veya zorunda bırakılacaklar. Çoğunluk olarak projeye destek verip browserı kullanırsak kullanmayan arkadaşlarımızın içinde bir merak oluşup hem kullanmak isterler hemde çoğunluk kullandığı için onların kullanmaması kendi içlerinde ezikliğe sebep vereceği için yine kullanmak durumunda kalacaklardır. Bu toplum psikolojisidir. Belki yanlış düşünüyor olabilirim ama ben şu fikirdeyim Türk yeter ki yapsın ne olursa olsun bizde onu kullanalım. Bu batıya özenmeyi artık bırakalım. Benim Milliyetçilik duygularım biraz yoğundur belki bu düşüncemin sebebi de budur. Buray bey sizin yapmış olduğunuz bu projeyi emin olun bir John, Adrine veya Arkadiy yapsaydı şuan bizim insanlarımız bu projeyi övüyor olurdu. Saygı ve hürmetler.