wmaraci reklam
lidertakipci

10.000 Hit aniden 200 kişiye düştü yardım.

23 Mesajlar 3.228 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

eurythmics eurythmics Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

hasbaly adlı üyeden alıntı

Hitinizin kaynağı neydi hocam?

Kaynağı derken nasıl yani? Statpress kullanıyorum, hitlerimi öğrenmek için.

MertBalci adlı üyeden alıntı

Google indexlerinizi silmiş olabilir, spam olarak algılamış olabilir.

Tekrar nasıl indexleyebilirim. Webtools'u kullanıyorum. Sitemap falan yollanmış vaziyette.

AcidBunny adlı üyeden alıntı

Sandbox kontrolü yapınız.

wmaraclarında sandbox kontrolü yaptım. ban yememiş.

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

seo çalışması yaptırdınız sanırım kısa bir süre önce.
Geçmiş olsun...

yapmadım ama...

Gugılın dengesizliğide ayrı konu zaten. aynısı benim başıma gelmişti. sanırım şu hayvanat bahçesi güncellemeleri yüzündendi benimki. sizdede olabilir. bunların haricinde bir sebep sanmıyorum ki olsun.

:S geçmiş olsun sizede. çözemedeniz mi ?

azattarıncı adlı üyeden alıntı

aynı şey benim siteme de oldu, tüm sonuçlarda ilk sayda olan sitem artık hiç bir sonuçta yok!,

of ne olacak bu halimiz.....

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Merhaba, bu durumlarda uzun süre siteye dokunmayın konu girmeye devam edin ve lütfen hosting paketinizde PHP güncellemesi olmuş mu bir bakın. WHM'de yapılan son güncellemeler sitelere oldukça zarar verecek cinsten bir çok site PHP 5,3,27'den sonraki sürümler için uygun değil bu gibi ani düşüşler şayet siz bir şey yapmadıysanız kütüphane kaynaklı olabilir. Ayrıca WHM yeni sürüm çalışmalarında GD'yi kullanmamaya karar verdi ve yoluna İmagick ile devam edicek bilginiz olsun. Şayet forum sitelerinde GD kullanıyorsanız ve sorun yaşadıysanız kesinlikle tavsiyem imagick'i 3,0,1 i yükleyin sunucunuza ve uygulamalarda bunu kullanın.

ben böyle şeylerden anlamam ama yazdıklarınızı host şirketime göstereceğim şimdi umarım bir şeyler yaparlar.

MooNDaY adlı üyeden alıntı

aynı olay benim de başıma geldi iki ay olacak sürekli güncellemeye devam ettiğim halde kurtulamadım. Umarım biran önce kurtulursunuz

sağ olun.

ben aylardır toparlayamadım :) tema değişikliği, içeriği ve temayı aynı bırakma, içerik girmeye devam etme... bunların hepsi maalesef yalan... hiç bir işe yaramıyor maalesef. 200 den çıkacağı hiç maksimum 500 olur 3 ayda anca. gugıl güncellemesinden sonra malum spam siteler hite hit demedi :)

:S :S: S Biz böyle sürünüyoruz.

tivi3 adlı üyeden alıntı

bence böyle bişe yok konuyu açmış yaslanmış bakıyo :))

yok pc başında değildim yeni gördüm arkadaşım.

Ek Olarak:

hasbaly adlı üyeden alıntı

Hitinizin kaynağı neydi hocam?

MertBalci adlı üyeden alıntı

Google indexlerinizi silmiş olabilir, spam olarak algılamış olabilir.

Tekrar nasıl indexleyebilirim. Webtools'u kullanıyorum. Sitemap falan yollanmış vaziyette.

AcidBunny adlı üyeden alıntı

Sandbox kontrolü yapınız.

seo çalışması yaptırdınız sanırım kısa bir süre önce.
Geçmiş olsun...

yapmadım ama...

Gugılın dengesizliğide ayrı konu zaten. aynısı benim başıma gelmişti. sanırım şu hayvanat bahçesi güncellemeleri yüzündendi benimki. sizdede olabilir. bunların haricinde bir sebep sanmıyorum ki olsun.

azattarıncı adlı üyeden alıntı

aynı şey benim siteme de oldu, tüm sonuçlarda ilk sayda olan sitem artık hiç bir sonuçta yok!,

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Merhaba, bu durumlarda uzun süre siteye dokunmayın konu girmeye devam edin ve lütfen hosting paketinizde PHP güncellemesi olmuş mu bir bakın. WHM'de yapılan son güncellemeler sitelere oldukça zarar verecek cinsten bir çok site PHP 5,3,27'den sonraki sürümler için uygun değil bu gibi ani düşüşler şayet siz bir şey yapmadıysanız kütüphane kaynaklı olabilir. Ayrıca WHM yeni sürüm çalışmalarında GD'yi kullanmamaya karar verdi ve yoluna İmagick ile devam edicek bilginiz olsun. Şayet forum sitelerinde GD kullanıyorsanız ve sorun yaşadıysanız kesinlikle tavsiyem imagick'i 3,0,1 i yükleyin sunucunuza ve uygulamalarda bunu kullanın.

ben böyle şeylerden anlamam ama yazdıklarınızı host şirketime göstereceğim şimdi umarım bir şeyler yaparlar.

MooNDaY adlı üyeden alıntı

aynı olay benim de başıma geldi iki ay olacak sürekli güncellemeye devam ettiğim halde kurtulamadım. Umarım biran önce kurtulursunuz

sağ olun.

ben aylardır toparlayamadım :) tema değişikliği, içeriği ve temayı aynı bırakma, içerik girmeye devam etme... bunların hepsi maalesef yalan... hiç bir işe yaramıyor maalesef. 200 den çıkacağı hiç maksimum 500 olur 3 ayda anca. gugıl güncellemesinden sonra malum spam siteler hite hit demedi :)

tivi3 adlı üyeden alıntı

bence böyle bişe yok konuyu açmış yaslanmış bakıyo :))

wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

eurythmics adlı üyeden alıntı

sağ olun.

Ek Olarak:

sağ olun.

Sandbox kontrolünü sadece wmaracı ile sınırlandırmayın birden fazla siteden bakın.

• Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

İlkay Gürler adlı üyeden alıntı

Sandbox kontrolünü sadece wmaracı ile sınırlandırmayın birden fazla siteden bakın.

Baktım hiç bir yerde banlı gözükmüyor. Banlı olsa zaten herhalde hiç çıkmaz arama sonuçlarında. Çıkıyor ama sonlarda. Sence başka bir sisteme geçsem URL kaldırsam GOOGLE den. Sıfırdan başlayabilir miyim?

smlzsyd smlzsyd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Webmaster Tools dan Google dizini veya Linklerini kontrol et.. Eğer site Spam olarak algılandıysa, sitemap adresini ve http://www.abc.com yerine http://abc.com olarak değiştir.. O da olmadıysa eger sitenin adına benzer sıfır domain alıp 301 ile yönlendir..

Aynı durum benim başıma geldi, siteyi ve linkleri yönlendirip sitemap'ı güncelledim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

smlzsyd adlı üyeden alıntı

Webmaster Tools dan Google dizini veya Linklerini kontrol et.. Eğer site Spam olarak algılandıysa, sitemap adresini ve http://www.abc.com yerine http://abc.com olarak değiştir.. O da olmadıysa eger sitenin adına benzer sıfır domain alıp 301 ile yönlendir..

Aynı durum benim başıma geldi, siteyi ve linkleri yönlendirip sitemap'ı güncelledim.

Tam olarak sitemap'de nasıl değiştireceğim http://siteismi.com nasıl yapabilirim bilmiyorum ki ? :(

smlzsyd smlzsyd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

eurythmics adlı üyeden alıntı

Tam olarak sitemap'de nasıl değiştireceğim http://siteismi.com nasıl yapabilirim bilmiyorum ki ? :(

'' Google XML Sitemaps '' Eklentisini kur, Etkinleştirdikten sonra '' Ayarlar --> XML Sitemap bölümünden, Site haritanızın konumu '' kısmından değiştirebilirsin.

http://site.com/site.xml olarak değiştirdin, Google webmaster toolsdan güncelle sitemap'ını. Birkaç güne kalmaz index alır..

• Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler ümit ederim ki düzelir... :(

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam aynı olay benim de başıma geldi. Çalışma yaptırmıştım. Normalde ufak bir bacKlink çalışması idi fakat artık yaptırdığım adam mı işini sağlam yapamadı çözemedim. Bir ara baktım bana google mail yolamış doğal olmayan gelen bağlantılar var diye. Bende biraz araştırdım sağolsun bir arkadaş yardımcı oldu. Çalışma yaptırdığım tüm linklerin çıktısını alıp google webmaster toolstan link kaldır bağlantısına linkleri gönderdik. Gerisi artık googleye kalıyor. 2-3 hafta içinde çalışma yaptığınız linkler google tarafından silinecektir. Siteniz artık google dizinine tekrar eklenmiş olacak.
eurythmics

kişi bu mesajı beğendi.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
site adresinizi PM alabilir miyim
eurythmics

kişi bu mesajı beğendi.

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)

• Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

salaranprensi adlı üyeden alıntı

Hocam aynı olay benim de başıma geldi. Çalışma yaptırmıştım. Normalde ufak bir bacKlink çalışması idi fakat artık yaptırdığım adam mı işini sağlam yapamadı çözemedim. Bir ara baktım bana google mail yolamış doğal olmayan gelen bağlantılar var diye. Bende biraz araştırdım sağolsun bir arkadaş yardımcı oldu. Çalışma yaptırdığım tüm linklerin çıktısını alıp google webmaster toolstan link kaldır bağlantısına linkleri gönderdik. Gerisi artık googleye kalıyor. 2-3 hafta içinde çalışma yaptığınız linkler google tarafından silinecektir. Siteniz artık google dizinine tekrar eklenmiş olacak.

Ben şimdi tam olarak anlayamadım bu işlerden anlamam tam olarak. Ben Webtools'a kayıtlı sitem. Bu benim tüm içerikleri kaldırayım mi ? Sonra tekrar mı kendi ekleyecek Google?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al