wmaraci reklam
lidertakipci

Film sitesinde adsense mı ?

47 Mesajlar 5.377 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

placesmustseen adlı üyeden alıntı

Allah aşkına ne saçmalıyosun sen ya adam kendi sitesinde paylaşıyor sizde indirip kendi sitenizde paylaşıyorsunuz.

1 dk ya kral oyun oyun skor oyunlar1 bunlar oyunları kendimi yapıyor siz nerede yaşıyorsunuz hocam alice harikalar diyarında mı ?

wmaraci
reklam

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Kraloyunun başındaki yazıyı okumamıssın galiba sen ben yazıyım sana
TÜV sertifikalı ilk oyun portalı, KralOyun.com'da.
Yoksa sende mi seltifikalısın bana hikaye yazma arkadaşım.
Adam koydugu oyunları izin alıp koyuyo sen?

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
yayınlasın nasıl olsa ödeme alamayacağı için problem etmeye gerek yok. Reklamveren biri şikayet eder nasıl olsa.

• Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

placesmustseen adlı üyeden alıntı

Kraloyunun başındaki yazıyı okumamıssın galiba sen ben yazıyım sana
TÜV sertifikalı ilk oyun portalı, KralOyun.com'da.
Yoksa sende mi seltifikalısın bana hikaye yazma arkadaşım.
Adam koydugu oyunları izin alıp koyuyo sen?

hocam ben şahsen bu güne kadar hiç bir oyun sitesine eklediği oyun için dava açıldığını görmedim izin almak gerekiyorsa onu bilemem haklı olabilirsiniz fakat benim bahsetmek istediğim sitem oyun sitem değil blogum idi.Oyun sitemin kazancı zaten benim için yeterli ben blogum u kastetmiştim.

wmaraci
wmaraci

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

hocam ben şahsen bu güne kadar hiç bir oyun sitesine eklediği oyun için dava açıldığını görmedim izin almak gerekiyorsa onu bilemem haklı olabilirsiniz fakat benim bahsetmek istediğim sitem oyun sitem değil blogum idi.Oyun sitemin kazancı zaten benim için yeterli ben blogum u kastetmiştim.

ben şuan Türkiye şartlarında film sitelerine dava açıldığınıda görmedim evet adsense illegal sitelere vermemesi lazım normalde ama vermiş yani şikayet etmek o adamı ya çekemezliktir ya da kıskanmaktır. Çoğu adsense kullanıcıları bile kuralları ihlal ediyor ama google hesabı durdurmuyor veya banlamıyor.

• Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

Modesly adlı üyeden alıntı

ben şuan Türkiye şartlarında film sitelerine dava açıldığınıda görmedim evet adsense illegal sitelere vermemesi lazım normalde ama vermiş yani şikayet etmek o adamı ya çekemezliktir ya da kıskanmaktır. Çoğu adsense kullanıcıları bile kuralları ihlal ediyor ama google hesabı durdurmuyor veya banlamıyor.

hocam şöyle açıklayayım o konuyu şuan tıpkı benimde 1 ay önce olduğum gibi bloguna özgün yazı girip adsense alamayan arkadaşlar var ve onaylanmama sebebi politikalara uyumlu değil şimdi sorum size bu film sitesi politikalara uygun ama bilgi barındıran bloglar uygun değil mi işte burada bir oyun döndüğü ortaya çıkıyor bunun için de yapabileceğimiz tek şey şikayet etmek o bloguna emek harcıyan arkadaşın suçu ne ? bu adam film sitesi ile günde 20 dolar civarı kazanırken o blog yazarı arkadaş 1 dolara razı iken onun onaylanmaması doğrumu ?

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

hocam şöyle açıklayayım o konuyu şuan tıpkı benimde 1 ay önce olduğum gibi bloguna özgün yazı girip adsense alamayan arkadaşlar var ve onaylanmama sebebi politikalara uyumlu değil şimdi sorum size bu film sitesi politikalara uygun ama bilgi barındıran bloglar uygun değil mi işte burada bir oyun döndüğü ortaya çıkıyor bunun için de yapabileceğimiz tek şey şikayet etmek o bloguna emek harcıyan arkadaşın suçu ne ? bu adam film sitesi ile günde 20 dolar civarı kazanırken o blog yazarı arkadaş 1 dolara razı iken onun onaylanmaması doğrumu ?

sen şikayet etsen k...nıda yırtsan adsense vermiş ztn bir kere illegal sitelere vermiyordu hani ama vermiş vermek istemese ztn vermezdi illegal sitelerde biliyorsunuz 1.onayı bile doğru düzgün onaylamıyo bende 1 aylık güncel özgün oyun haberleri siteme adsense politikalara uyumlu değil diyip vermiyor adsense ın oyunu belli ztn küçük sitelerin kazançlarını sağlayıp hesabını durdurarak büyük sitelerin kazançlarını vermek.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Onun zaten onaylanmamıştır.O başka adsense hesabından eklemiştir.Zaten banlanıcak google ödeme zamanı gelene kadar kullanıcak onu sonra banlanıcak googlenin her zamanki yaptıgı taktik.
FilmlerBizden YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
yapailsen emin ol sende alır koyarsın ve dediğin gibi hoşunada gitmez...

İnsanları bu tür gambazcılığa, birbirini ihbar etmeye, şikayet etmeye teşvik eden düzen ilgili bu sorun.. insanlarda zevkle birbirini şikayet ediyor..

sen emek veriyorsan o da veriyor...

senin kızgınığın orada yayınlaması ve para kazanması değil, aynısını senin yapamaman...
bunuda kendine itiraf et bence...

Ek Olarak:

herkes kendi hakkını savunabilir arkadaşım. ne kadarda güzel sıkışınca emekten yana konuşuyorsunuz, emekçi oluyorsunuz, ezilenden yana oluyorsunuz (söylemde)... o adam adsens alamadıysa suç alıp yayınlayan bu adamın mı? bu adamın ne suçu var?

sayende birde reklamına tıkladım adamın :) hergün girer bir kezde tıklarım. sende alamadığın adsens ile kal ve araştırıp şikayet et...

Ek Olarak:

Modesly adlı üyeden alıntı

sen şikayet etsen k...nıda yırtsan adsense vermiş ztn bir kere illegal sitelere vermiyordu hani ama vermiş vermek istemese ztn vermezdi illegal sitelerde biliyorsunuz 1.onayı bile doğru düzgün onaylamıyo bende 1 aylık güncel özgün oyun haberleri siteme adsense politikalara uyumlu değil diyip vermiyor adsense ın oyunu belli ztn küçük sitelerin kazançlarını sağlayıp hesabını durdurarak büyük sitelerin kazançlarını vermek.

nasıl vermiyor üstadım? o katı kurallar premium siteler için işlemiyor..

götür gugıla 30milyon sayfa gösterimi bak nasıl veriyor film sitene...

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
reklamı film sitesine verdiğini nereden çıkartıyosunuz ki? legal bir sitesi vardır arkadaşın, bir adsense hesabını onlarca sitede kullanabiliyorsunuz, deneme amaçlı koymuş olabilir ya da hesap 100 doların eşiğindedir tamamlamaya çalışıyordur.
sen helalinle ekmek paranı kazanmaya bak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al