FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Ben neden film siteme reklam almıyorum? 10k ikende almadım şimdide almıyorum.
sen,ben,o para verip sinemaya gidebilirsin. ama emin ol kıt kanaat geçinip evindeki internetten ve dandik bilgisayardan girip film izlemeye çalışanlarda var.

dcma diye birşey var üstadım. sende kullan. kaldırtırsın. nasıl bugün bana şikayet,ihtar geldiğinde kaldırıyorsam sende yap aynısını. kaldırtırsın.
senin yada bir başkasının para verip alabildiği herkesin alabileceği anlamına gelmez.

oturup yazını yazmışsın, gelirde beklersin elbet. birisi senden çalar daha çok kazanır.
ancak bu durum film siteleri için geçerli değil. yani paramount un filmini çalıp sitesinde oynatıp trilyonlar kazanan gördünmü?

ayrıca bu insanlık suçu değildir.

insanlık suçu dediğin dün taksimde olanlardır. adanada ölendir. hatayda ölendir. ankarada yararlanan, kör olandır.

bunların hiç birne ses çıkarmayıp alkışlayıp birde iyi niyet elçisi sıfatına bürünmenin anlamı yok.

kanunlar açık ve net. şikayet edersin biter.
ama gambazcılık başka birşeydir.
kimse gambazcılığının ardına iyi niyet elçisi olarak sığınmasın.
ben yapamadım ama o yapıyor mantığının verdiği egoyu bu şekilde tatmin edemezsiniz.

denilen şey "gugıl film sitesine adsens vermiyor ama adam almış" olsaydı. konuşma farklı olurdu. gugılın ikicikliği derdik. bilinen birşey zaten.

ama şikayet eden istisnasız hiç bir kişinin amacı iyi niyet elçiliği değil, hak hukuk değil. ben yapamadım o da yapamasındır! bu türk insanında yıllardır bu şekilde.

Fakir insanlar var dedin ya cidden böyle mi düşünüyorsun. :) Paran yoksa izlemeyeceksin benimde Ferrari alacak param yok ama gidip çalmıyorum.Bu kadar basit ve net.Bende gelmiş sana hırsızlık niye kötü onu anlatıyorum bunu da anlamıyorsan ne diyeyim.