wmaraci reklam
lidertakipci

adsense yine 2. onayı vermedi!

28 Mesajlar 3.445 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
Adsense vermemekte ısrarlı ama bende almakta ısrarlıyım. Arkadaşlar şaka bir yana 4. başvurudan yine birşey çıkmadı google politikalarına uyumlu değil diyerek onaylamıyor her zamanki gibi. Sitedeki eksiklikler ne, neden vermiyor olabilir yardımcı olacak varmı.

site imzamdaki adres.

wmaraci
reklam

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)
Bu aralar çok zorlaştı adsense den reklam alma işi, bende 2 defa denedim içerik yetersiz ve telif hakkı ile ilgili nedenler gösterildi. Telif hakkını anlarım fakat içerik yetersiz kısmına katılmıyorum. Belki senin sorununda bunla ilgilidir. Biraz inceledim siteni yetersiz içerik sebebi ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Sana politikamıza uygun değil mail'i attılarsa ona diyecek birşeyim yok.

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

Referee adlı üyeden alıntı

Bu aralar çok zorlaştı adsense den reklam alma işi, bende 2 defa denedim içerik yetersiz ve telif hakkı ile ilgili nedenler gösterildi. Telif hakkını anlarım fakat içerik yetersiz kısmına katılmıyorum. Belki senin sorununda bunla ilgilidir. Biraz inceledim siteni yetersiz içerik sebebi ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Sana politikamıza uygun değil mail'i attılarsa ona diyecek birşeyim yok.

İçerik yetersizliği kanısına nasıl vardığını çok merak ettim 621 index var. Politika uyumlu değil diyor sitede kopya yapıştır içerikde yok anlamadım gitti. Başka bir fikri olan arkadaşlar varsa yardım etsinler. Hiçbir şeye yanmamda 1.5k ile 2.5k arası hitden kazanç sağlayamadığıma yanarım.

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)
1070 index e sahip film sitem için aldığım cevaba dayanarak vardım. Tartışmaya gelmedim yardımcı olmaya çalıştım. Yanlış anlaşıldım sanırım kusura bakma iyi forumlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

Referee adlı üyeden alıntı

1070 index e sahip film sitem için aldığım cevaba dayanarak vardım. Tartışmaya gelmedim yardımcı olmaya çalıştım. Yanlış anlaşıldım sanırım kusura bakma iyi forumlar.

Film siteleri illegal siteler olduğu için google adsense ın size reklam vermemesi normal ama benim özgün siteme vermemesini anlamamaktayım.

gencisi gencisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
Sitene eklemiş oldugun sadece 1 içerik bile telif hakkına aykırıysa siten reddedilebilir.. ben 3 sitemide adsenseye onaylattım ve hiç sorun yaşamadım ... sorunu adsensede değil kendinizde arayın :)

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

gencisi adlı üyeden alıntı

Sitene eklemiş oldugun sadece 1 içerik bile telif hakkına aykırıysa siten reddedilebilir.. ben 3 sitemide adsenseye onaylattım ve hiç sorun yaşamadım ... sorunu adsensede değil kendinizde arayın :)

Daha öncede bu şekilde 1 sitem vardı adsense'dan 1. başvuruda aldıydım onay ama bunda alamıyorum. Sitemap oluşturmamıştım sitemapide oluşturdum boş sayfaları doldurdum telif hakkına aykırı olayı olsa bile sonuçta benim yazdığım haberleri değişik şekilde baya site yazıyor. Onlar da alamazdı. Bu işte bir terslik var. 2 Haftalık 40-50 indexi olan sitelere reklam veren adsense niye bana vermiyor. Onun için açtım konuyu ztn bilen arkadaşlar eksiğimi söylesinler diye.

Karakurt Karakurt www.cemkarakurt.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 694
  • Beğeniler 45 / 109
  • Ticaret 21, (%95)
Adsensenin ne yapacağı belli olmaz.Gider war£z siteye reklam verir ama özgün bloga vermez.Yapacak bir şey yok.
ferhatbatbay

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel blog - https://www.cemkarakurt.com.tr - HOSTING FİRMASI ÖNERİLERİM : https://goo.gl/67KMKp

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşlar yardım edecek yokmu?

abdullahcankur abdullahcankur yönetici Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Muhtemelen temadan vermiyorlar.çık karmaşık bir tema.reklamları alana kadar sade basit bir temayla başvur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al