wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemde %75 lik bir Hit Düşüşü Yaşıyorum

25 Mesajlar 5.158 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ceprobot ceprobot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

lhteam adlı üyeden alıntı

"apk full indir" bu kelimede yeterince spam kasmışsın .
Bence en büyük sebebi bu .
Bu kelimeyi apk full indir yerine farklı versiyonlarda yaz , apk dosyasını indir , apk indir , andorid apk indir vb .

Düzeltmenin bir yolu yok mudur ?

Konuları komple düzenlememi yapacağım ?

wmaraci
reklam

secalweb secalweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
backlink çalışmasına ara verip sadece özgün makaleye yoğunlaşman gerekiyor arada imleme yaparak hitleri arttırabilirsin site zamanla toplarlayacaktır

micro44 micro44 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 12 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
aynı durum bendede var hit 1 k bulurken şuan 150 zor görüyor. Sektör oyun sektörü, okulların açılması en büyük sebeb ama bukadarıda etkileyeceğini düşünmüyorum.

ceprobot ceprobot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

micro44 adlı üyeden alıntı

aynı durum bendede var hit 1 k bulurken şuan 150 zor görüyor. Sektör oyun sektörü, okulların açılması en büyük sebeb ama bukadarıda etkileyeceğini düşünmüyorum.

Yok ben filitreye düştüm ama hangi filitre çözebilsem hangisi olduğunu. Ama hangisindeyim sorunun kaynağı nedir anlamadım açıkcası.

Sorunun temelini bilsek çözmesi daha basit olacak sanırım.

Herkes backlink çalışması diyor ama ben backlink çalışması felan yaptırmadım kimseye. Durduk yere gitti.
micro44

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

dihack dihack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 50 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar google dan herhangi bir ban hit kaybı yaşamak istemiyorsanız sizlere tavsiyem terk bir kelimeden link kasmayın farklı farklı kelimeler ile kelimeleri değiştirin doğal bir yol izleyin,bu şekilde çalışırsanız sorun olmuyacaktır.Tek bir kelimeye yüklenirseniz bu ve bundan gaha kötü sonuçlar alırsınız.Doğal olalım kelimeleri çoğaltalım yeni siteler hemen kelime bazlı çalışmasın ve domainden yola çıkarak seviyeyi arttırın.

iyi çalışmalar dilerim...

Prof Kurumsal Seo Hizmetleri

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
malesef çoğu kişide var bu düşüş beklemedeyiz ya sabır hırsız google..

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Wm tools da aranma tıklanma sayılarının olduğu yerden düşüş öncesi son 1 ayın tarihini seçerek hangi kelimelerden ne kadar hit geldiğine bir bakın , sonra o kelimelerin şimdi ki sıralamalarına bir bakın. Muhtemelen kelime bazlı bomb yemişsinizdir infonuz silinmez bazı kelimelerdeki sıralamanız korunur fakat size asıl hiti getiren kelimelerde sıralamada yok olmuşsunuzdur. Bahsettiğim şekilde hangi kelimelerde kaybolduğunuzu önce bulmanız gerekir. Sonra o kelimeler ile ilgili sitenizi tekrar inceleyip yanlış olacak şeyleri aramalısınız , etiketler konu içi tekrar sayıları o kelimeler ile alınan backlinkler tanıtım yazıları gibi herşeyi kontrol edin hatalı yerleri kendiniz bulabilirsiniz , yüklenme olan kelimelerde gittiğiniz aşikâr bu bahsettiklerim dışında sorunlu bi yer yoktur , link aldıysanız kelime değiştirtin nofollow ekletin tanıtım yazısı aldıysanız aynı şekilde nofollow ekletin kelime değiştirin etiketlerinizi kaldırın seyreltin diğer etiketler ile sorunluların sayısını dengelemeye çalışın . Alakasız içeriklere alakasız etiket hit amacıyla yapılmışsa onları da kaldırın hiç olmasın daha iyi. Bir de ahrefs den son düşüş gününe yakın günler ve sonrasında backlinklerinizi de kontrol edin blackhat çalışma yapılmış da olabilir + bir ihtimal daha site içinizi kodlarınızı kontrol edin gözden geçirin isteminiz dışı herhangi bir durum var mı . Wiki kiki profil backlink paravan blog imleme gibi bi çalışma paket bişey yaptırdıysanız raporda ne varsa disavow aracından reddedin . Sonra google dan yeniden değerlendirme isteyin.
santor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Wm tools da aranma tıklanma sayılarının olduğu yerden düşüş öncesi son 1 ayın tarihini seçerek hangi kelimelerden ne kadar hit geldiğine bir bakın , sonra o kelimelerin şimdi ki sıralamalarına bir bakın. Muhtemelen kelime bazlı bomb yemişsinizdir infonuz silinmez bazı kelimelerdeki sıralamanız korunur fakat size asıl hiti getiren kelimelerde sıralamada yok olmuşsunuzdur. Bahsettiğim şekilde hangi kelimelerde kaybolduğunuzu önce bulmanız gerekir. Sonra o kelimeler ile ilgili sitenizi tekrar inceleyip yanlış olacak şeyleri aramalısınız , etiketler konu içi tekrar sayıları o kelimeler ile alınan backlinkler tanıtım yazıları gibi herşeyi kontrol edin hatalı yerleri kendiniz bulabilirsiniz , yüklenme olan kelimelerde gittiğiniz aşikâr bu bahsettiklerim dışında sorunlu bi yer yoktur , link aldıysanız kelime değiştirtin nofollow ekletin tanıtım yazısı aldıysanız aynı şekilde nofollow ekletin kelime değiştirin etiketlerinizi kaldırın seyreltin diğer etiketler ile sorunluların sayısını dengelemeye çalışın . Alakasız içeriklere alakasız etiket hit amacıyla yapılmışsa onları da kaldırın hiç olmasın daha iyi. Bir de ahrefs den son düşüş gününe yakın günler ve sonrasında backlinklerinizi de kontrol edin blackhat çalışma yapılmış da olabilir + bir ihtimal daha site içinizi kodlarınızı kontrol edin gözden geçirin isteminiz dışı herhangi bir durum var mı . Wiki kiki profil backlink paravan blog imleme gibi bi çalışma paket bişey yaptırdıysanız raporda ne varsa disavow aracından reddedin . Sonra google dan yeniden değerlendirme isteyin.

üstad yanlız google dan yeniden değerlendirme istiyemiyoruz ki web spam bulanamadı diyor kalıyor , nasıl yeniden değerlendirme isteyecez ?

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

santor adlı üyeden alıntı

üstad yanlız google dan yeniden değerlendirme istiyemiyoruz ki web spam bulanamadı diyor kalıyor , nasıl yeniden değerlendirme isteyecez ?

Bu linki kullanarak değerlendirme isteğinde bulunabilirsiniz :
http://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=tr&pli=1

• Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

Bu linki kullanarak değerlendirme isteğinde bulunabilirsiniz :
http://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=tr&pli=1

ona dünden tıklıyorum Manuel Web spam işlemi bulunmadı. yazıyor öyle duruyor yeniden değerlendirme isteği göndermiş mi oluyoruz ? anlamadım :rolleyes:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al