lostyazilim

En İyi Webmaster Sitesi Yeniden Aktif

60 Mesajlar 11.138 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FriedeKind FriedeKind Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
lütfen forum kurallarına uygun mesaj atınız mesajınızı tümü kalın olamaz lütfen düzeltin ve forum kurallarını okuyunuz

wmaraci
reklam

BlackCat BlackCat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 30 / 51
  • Ticaret 2, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Tamamen kalın yazmak yasaktır. :)

Ayrıca parti sloganı gibi "webmasterlar için açılan siteler heves uğruna olmaz" diyerek göz boyamanın anlamı yok. Eminim çoğu kişi benimle aynı görüştedir. Bi gereği yok webmaster sitesi açmanın. Ki zaten yeterince var.

Bunun yerine git bir blog aç daha iyi.

İnce açıklaman için teşekkür ederim.

Bizimde uğraştıgımız bölümler var. Bunlardan biriside webmaster. Blogta açabilirim ama bunu istedim. Site durumuda gayet güzel. Ayrıca gözde boyamıyorum. Yeterince webmaster sitesi varken bizim açmamız çokmu abesk kaçıyor

Ek Olarak:

FriedeKind adlı üyeden alıntı

lütfen forum kurallarına uygun mesaj atınız mesajınızı tümü kalın olamaz lütfen düzeltin ve forum kurallarını okuyunuz

Uyarınız için teşekkürler

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

BlackCat adlı üyeden alıntı

İnce açıklaman için teşekkür ederim.

Bizimde uğraştıgımız bölümler var. Bunlardan biriside webmaster. Blogta açabilirim ama bunu istedim. Site durumuda gayet güzel. Ayrıca gözde boyamıyorum. Yeterince webmaster sitesi varken bizim açmamız çokmu abesk kaçıyor

Ek Olarak:

Uyarınız için teşekkürler

Yeterince webmaster sitesi yok. Fazlasıyla webmaster sitesi var. Yaşın kaç bilmiyorum. Ama ufak bir tavsiyede bulunayım. Zamanında bende açtım. Tutmadı ve böyle webmaster siteleri olduğu sürece tutmayacaktır.

İsim vermem gerekirse. ***, WM Aracı, İyinet, Fuub, Webmaster Sitesi.

Bu siteler bizlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılamakta.

• Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 30 / 51
  • Ticaret 2, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Yeterince webmaster sitesi yok. Fazlasıyla webmaster sitesi var. Yaşın kaç bilmiyorum. Ama ufak bir tavsiyede bulunayım. Zamanında bende açtım. Tutmadı ve böyle webmaster siteleri olduğu sürece tutmayacaktır.

İsim vermem gerekirse. ***, WM Aracı, İyinet, Fuub, Webmaster Sitesi.

Bu siteler bizlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılamakta.

Yaşın bir önemi yok heralde. Yinede çok merak ediyorsan yaşım 18. tavsiyelerin içinde teşekkür ederim :)

wmaraci
wmaraci

Ole Ole Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Önemli ve popüler webmaster forumları var diye yeni webmaster forumu açılmamalı diye düşünmemek gerek aslında. Evet, fazla webmaster forumu var fakat sonuçta en iyileri popüler oluyor. Heves için açılanlar ve özen gösterilmeyenler bir süre sonra ya kapanıyor ya satılıyor.

Yani isteyen istediği türde site kursun. Nasılsa hep en iyiler ayakta kalmıyor mu? :)

Ayrıca forumunuzun geleceği logosundan bile belli oluyor az çok. Kaliteli şeyler yapmalı/yaptırmalısınız.

micromillian micromillian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 43 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

Ole adlı üyeden alıntı

Önemli ve popüler webmaster forumları var diye yeni webmaster forumu açılmamalı diye düşünmemek gerek aslında. Evet, fazla webmaster forumu var fakat sonuçta en iyileri popüler oluyor. Heves için açılanlar ve özen gösterilmeyenler bir süre sonra ya kapanıyor ya satılıyor.

Yani isteyen istediği türde site kursun. Nasılsa hep en iyiler ayakta kalmıyor mu? :)

Ayrıca forumunuzun geleceği logosundan bile belli oluyor az çok. Kaliteli şeyler yapmalı/yaptırmalısınız.

Sana katılıyorum. İnsanlar hangi bölüm popüler ise onun hakkında site açıyor. Birde kendileri seçseler bölümleri daha güzel olacak.

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Site açmıyalım o zaman hepimizin açtığı sitelerin Türkiye'de binlerce örnekleri var. Denildiği özen gösterilmesi ve tek başınıza değil tanıdıkalrınızla ilerletmeniz siteyi.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlara katılmıyor değilim :) Ben şöyle düşünüyorum. Webmaster sitesi açtıysanız, diğerlerinden farkı ya da artısı olması gerek bence. Kısacası diğerlerinden farklı olmalısınız. Umarım bu farkı yakalar ve başarılı olursunuz. İyi çalışmalar :)

• Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 30 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
tanıdıklarımızla ilerliyoruz zaten + logoya bakarakta yorum yapmanız hiç hoş değil. Bunun dışında webmaster sitesi kuruyorsak farklı olan ne olabilir. konular olabilir öyle değilmi. öyleyse bir gözatın siteye

HamzaBagdas HamzaBagdas HBagdas.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Makinist
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bilader anlamıyorum sizi , vbulletin kullanıyorsunuz , şu kullandığınız temalara bakya .d

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al