Machine adlı üyeden alıntı

Sitemde her yeri düzenledim nerdeyse hocam ftp'den didik didik ettim her yeri temamıda gözden geçirdim, yarında detaylı bakıcağım ama ben sorunun neyden kaynaklandığını bilmeden nasıl düzeltebilirim ki ?

Google destek sistemine mail attığımda çok detaylı ve bir o kadar da ilgili yardımlar aldım. Ama yandex'de adam akıllı bir destek alamadım hah Allah razı olsun sizden diyecek bir cevap alamadım ilk maili attığımda ilgili birime iletildi dediler dedi heralde detaylı bir cevap gelecek gelen cevapları konuda belirttim hep aynı ilk başta deseler di bana sitenizi şu sayfadaki anlatılanlara göre düzenleyin bakalım sorun devam edicek mi diye yok aynı maili yollamaktan başka yaptıkları birşey olmadı...

Bazı sitelerde okuduğum konularda herkese en ince detayına kadar yardım ettiklerini söylüyorlar, Yandex destek mail attım sitemde nereyi düzeltmem gerekli diye bana şunu dedi bunu dedi diye konuları görünce bana neden böyle bir mail atmıyorlar diye düşünmedim değil...

Dostum çok takılma bence, hem ne kadar trafik gelecek Yandex'ten :) Zaten adam mailde belirtmiş ya "... bir takım az görünen veya görünmeyen metinler.." diye daha ne desin, asıl sıkıntı oysa düzeltiver. Hadi kolay gelsin