wmaraci reklam

Reklam İçeren Sitelerden Bıktınız Mı?

29 Mesajlar 3.999 Okunma
smmexpress

seyircikedi seyircikedi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / K
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 25 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

WaffenSS adlı üyeden alıntı

Kardeşim bak bu tercih meselesi isteyen indirir isteyen ne işe yaradığını bakar :)

Ben siteme kesinlikle adult reklam almıyorum. Ama burası web master sitesi bu tarz bir paylaşımı burada reklamla para kazanmaya çalışan insanlara tanıtmanız kusura bakmayın ama ''abesle iştigal'' olmuş. Herkes bunlardan yüklese arkadaşlarımın dediği gibi biz paramızı nereden kazanacağız

wmaraci
reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

seyircikedi adlı üyeden alıntı

Ben siteme kesinlikle adult reklam almıyorum. Ama burası web master sitesi bu tarz bir paylaşımı burada reklamla para kazanmaya çalışan insanlara tanıtmanız kusura bakmayın ama ''abesle iştigal'' olmuş. Herkes bunlardan yüklese arkadaşlarımın dediği gibi biz paramızı nereden kazanacağız

Hocam bu eklentiyi engellemeninde yolu var.Ayrıca kimsenin saçma sapan reklam olmadığı sürece kullanacağını sanmıyorum.Ben siteye girerken 80 tane(popup) reklamlamı kapatmakla uğraşmak istemediğimde kullanıyorum yani kimse aşırı reklam olmayan bir yerde kullanacağını sanmam

brk brk Meşgul Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 82 / 81
  • Ticaret 1, (%100)
Bu eklentinin çıkış sebebinin reklam yerleştirmesini bilmeyen elemanlar olduğunu düşünüyorum.

Her hangi bir yere tıklayınca pat diye yeni sekme, hatta oradan da yeni pencere açan siteler var. Popupı dayayıp bilmem kaç saniye beklersen kapanır ya da tıkla reklamları var.

Sitelerdeki reklamlar beni rahatsız etmiyor. Reklamlarını engelleyip de insanların gelirini düşürmek kimsenin hakkı değil. Site yapıp da reklam atıp benim tarayıcımı babasının malı gibi kullanmak da kimsenin hakkı değil. Her şeyin bir adabı var.
kerimptk seyircikedi

kişi bu mesajı beğendi.

coder, bike rider, hobbyist photographer

WaffenSS WaffenSS variable Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)

brk adlı üyeden alıntı

Bu eklentinin çıkış sebebinin reklam yerleştirmesini bilmeyen elemanlar olduğunu düşünüyorum.

Her hangi bir yere tıklayınca pat diye yeni sekme, hatta oradan da yeni pencere açan siteler var. Popupı dayayıp bilmem kaç saniye beklersen kapanır ya da tıkla reklamları var.

Sitelerdeki reklamlar beni rahatsız etmiyor. Reklamlarını engelleyip de insanların gelirini düşürmek kimsenin hakkı değil. Site yapıp da reklam atıp benim tarayıcımı babasının malı gibi kullanmak da kimsenin hakkı değil. Her şeyin bir adabı var.

Aynen

wmaraci
wmaraci

seyircikedi seyircikedi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / K
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 25 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Siz sanırım para kazanma amaçlı site açmadınız. Biz de yersiz saçma sapan reklam yerleştirilmesinden, youtube videolarında en az 10 sn. reklam izletilmesinden yana değiliz ama bu tip bir başlık açmak yine altını çiziyorum tuzu kuruluktur

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)

seyircikedi adlı üyeden alıntı

Siz sanırım para kazanma amaçlı site açmadınız. Biz de yersiz saçma sapan reklam yerleştirilmesinden, youtube videolarında en az 10 sn. reklam izletilmesinden yana değiliz ama bu tip bir başlık açmak yine altını çiziyorum tuzu kuruluktur

Açtığım konu gerçekten konu oldu yani.Kardeşim indirmessen indirme ya.İndiren arkadaşlar olur diye koydum.

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)
Arkadaşlar kaçırdığınız bir nokta var: Bu eklentiyi kim kullanır? Reklam görmeyi sevmeyenler, yani reklamlara tıklamayanlar kullanır. Öyle değil mi?

Eee! Reklamlara tıklamayacak olan şahıs; reklamları görse ne olur, görmese ne olur!

.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)

soulmy adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kaçırdığınız bir nokta var: Bu eklentiyi kim kullanır? Reklam görmeyi sevmeyenler, yani reklamlara tıklamayanlar kullanır. Öyle değil mi?

Eee! Reklamlara tıklamayacak olan şahıs; reklamları görse ne olur, görmese ne olur!

Güzel nokta yakalamışsın :)

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)

WaffenSS adlı üyeden alıntı

Güzel nokta yakalamışsın :)

Hem böylelikle sayfa to değeri de düşük olmaz :rolleyes:
WaffenSS

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al