wmaraci reklam

Hitlerin inanılmaz düşüşü

24 Mesajlar 3.968 Okunma
wmaraci reklam

IBRA IBRA Nothing Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)
Bendeki kafa neyse Adolf Hitler anladım :/

wmaraci
reklam

Dersodev Dersodev Dersodev Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
yok hocam bu adolf hitler değil dersodev hitler :)

http://www.dersodev.com

teymir teymir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Online Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 21 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Dersodev adlı üyeden alıntı

Hocam gördüğünüz gibi durum aynı 3700 son gördüğümüz yüksek rakam son 3 gündür 500-600 arası hit geliyor. Arkadaşların dediği gibi suni hit yapacağını sanmıyorum seocu arkadaşın çünkü backlink çalışmasından önce de 3000 hiti geçiyorduk . Backlink çalışması iki hafta önce yaptırıldı ancak biz okullar açılmasından bu yana 2000 hitin altına cuma günleri ve bayram tatili hariç düşmedik.
Diğer index tavsiyenize yönelik site:siteadi.com ile inceledim sıkıntı yok gibi urller çalışıyor . Ne yapmalıyız bu konuda .Webmaster tools da bakıyorum orda 2000 küsür indexim 1500 e düşmüş.Ancak sitemize yönelik uyarı yok manuel spam kötü amaçlı yazılım vs. tespit edilmedi deniyor
Çok ilginç google bizi mi deniyor acaba diye düşünüyorum her gün 20 30 yeni konu ekleniyor devam edicek miyiz vs diye ?

Burda bakmanız gereken sadece "Ziyaret Sayısı" olmaması gerekiyor, hadi geçtim hemen çıkma oranını, ders konu anlatımı olan bir sitenin ort. ziyaret süresi 1 dk bile olması ilginç değil mi?

Sitenize gelen "gerçek" kişiler çarapanlarına ayırmayı tek seferde okuyup anlasa bile :) en az 5 dk. durması gerekiyor ki sitenizde 30 dakikalık videolar da var.

Tavsiyem analytics raporlarını gün, içerik, kelime ve kaynak vs. kırılımları ile detaylı incelemeniz o zaman sitenize gelenlerin durumunu, site tasarımı ve içerikleri ve bu düşüş konusunda net bir fikir elde edebilirsiniz.
Zen

kişi bu mesajı beğendi.

Semsector.com - SEM - SEO - Sosyal Medya

Dersodev Dersodev Dersodev Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ödev sitesi olduğundan öğrenciler giriyor 1 dkda işini halledip cıkıyor biz bundan olduğunu düşünüyoruz. Hitin yüzde 95 i ödev konularına geliyor zaten

Ek Olarak: Arkadaşlar çok şükür düzelme başladı 1k yı geçtik yine.Bilgi vermek istedim. Herkeze teşekkür ederiz.

http://www.dersodev.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al