Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam akk ile teknik servisin nasıl bir ilişkisi var onu anlamadım akk yi aşmanız sıkıntı teşkil etmez ücrete de yansıtılmaz hat sıkıntılı olsa dahi kotayı etkileyecek bir durum yok ptt ile elektrikçi ile de alakası yok modeminiz kablosuz modem ve şifresi yok ise internetinizi başkası kullanıyor olabilir
internetiniz kotalımı ?

Anlatıyım hocam

Şimdi ***** te herhangi bir arıza olunca önce *****te bir çalışan gelir modemine ve kablolarına bakar.Eğer sorun ondan değilse Ptt'ye yönlendirilirsin.Ptt gelip evinde adını bilmediğim bir alet ile telefon sinyal değerini alır ve dışarıdaki telefon hattından aldığı telefon sinyali değeri ile karşılaştırır.Eğer değerler çok aşırı derece farklıysa(Yani evdeki azsa) sadece sana evdeki telefon hattını kontrol etmeni söyler ve gider.Bunu da sana elektrikçi yapar.Yani olay bu...

Adil kullanım kotasıyla bunların ne alakası var derseniz ben konuyu buradaki http://wmaraci.com/forum/636546-mesaj27.html mesajla karıştırmışım.Kusura bakmayın.Ancak gerçekten internetim çok yavaş.İnşallah hızlandırmanın yolunu bulurum.Bu arada nete benden başka bilgisayar girmiyor.