sevmediğimiz hükümet yaptı diye projeye çamur atmaya gerek yok bence nihayetinde bizim paralarımızla yapıldı , hem güvenlik konusuda karalamadan başka bişey değil nihayetinde bu işi japonlar yaptı başbakanları açılışında bulundu ciddi bir proje türk üstlenici firmalara yandaş olduğundan şüpheyle baksak bile japonların kontrolünde yapıldı dandik iş yapacaklarına yada eksiklik varken tehlikeli bir durumda kullanıma açacaklarına ihtimal vermiyorum . bunları söylemekten bile utanıyorum ama dinsiz ateist bilmem ne dediğimiz adamlar bizim sözde hacı hoca paragöz müteahhitlerden çok daha dürüst çalışıyorlar düzgün iş yapıyorlar.

Ortada eleştirilecek bişey varsa o da bütün olan biteni lütuf gibi gösterip o açılışı mitinge çevirmeleri , neyse sonrası sıkıntılı olabilir konuşmaları izleyen olup bitenleri görmüştür zaten .

Hayırlı olsun istanbulda yaşayanlara , pendikten avrupa yakasına geçmenin nasıl bişey olduğunu yaşadığım için iyi biliyorum bi nebzede olsa şu rezil metrobüs kalabalığı azalırda insan gibi işine gücüne gidebilir insanlar sevmediğim hükümetin zamanında yapıldı diye kendi paramla yaptırılan şeyi kullanmayacak falan değilim gemicikleri satarak babasının parasıyla yaptırılmadı sizde böyle düşünün bence