BRHMCR adlı üyeden alıntı

kardeş kolay sanıyosun ama çok zor ciddi bir proje düşünüyosun benden sana tavsiye hayallerin suya düşer ha bende para var diyosan başarılar derim ama senin için zor olan kısım barındırma

dosyaları nerede barındıracaksın hostta barındıramazsın zaten sunucuda barındıracaksın sunucununda sağlam olması gerekli ve başlangıç için bile olsa en az 5 terabyte disk gerekli çünkü sürekli veri up/down yapacaksın 5 terebyte sunucuda sana baya bi patlar artı trafik sıkıntın olur.

ayrıca link kısaltma servislerinden ilk başlarda bişey bekleme kardeş sana açık açık diyim sen sitene normal bi reklam şirketinden örn(adcash) reklam al banner yerleştir popup vs. daha sonra linklere link kısaltma koy senin senin ilk başlardaki aylık kazancın 50$ geçmez bu tür dev projelerde ilk başta sermayen olacak bende denemiştim senin gibi fikirlerimiz aynıydı ama noldu site yavaş, host mail atıyor, trafik desen baya bi aştı sınırı yani ben sana hayal kırıklığı yaşama diye soyluyorum yoksa ne ki banane der gecerdim sana kalmış bişey istersen dene belki başarı yakalarsın

bu arada sen açacağım sanmışsın ben öyle bir site açmayı planlamadım,esprisine söyledim onu :) Ayrıca kaldırıldı denilen tüm sitelere hala ulaşıyorum ben,engelleme felan yok :) Ha eğer tamamen silinir site vs o zaman düşünürüz tabi meydan boşken yapılır birşeyler ama şuanda zaten 2 projem baya yoğun..