freelance iş ilanları

Battlefield 4 Unboxing (Kutu İçeriği) GALERİ

10 Mesajlar 1.550 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AhmetTokyuz AhmetTokyuz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
2013 yılının merakla beklenen oyunlarının 1. sırada geliyor DICE’ın geliştirdiği o muhteşem Battlefield serisinin yeni üyesi Battlefield 4… Türkiye’de ki tedarikçisi konumunda bulunan ARAL GAME üzerinden aylar öncesinden ön siparişimizi verip merakla 1 Kasım’ı beklemeye koyulmuştuk. Bugün kargonun kapıda belirmesiyle birlikte büyük bir heyecan, stres ve panik sardı hepimizi. Milyonlarca insanın beklediği oyun artık elimizin altındaydı ve bizi bekliyordu. İşte olduğumuz için mecburen biraz süre beklemek zorundaydık ve sonunda evimize ulaştık. PC’mizi açtık ve kutu içeriğini hemen sizlere aktarmak için çalışmalara başladık. Kutu içeriğini aşağıda ki fotoğraflardan görebileceksiniz, almış olan ya da alacak olan herkese iyi oyunlar şimdiden..

Kutu İçeriği; 3 Adet DVD, 1 Adet Kullanım Kılavuzu, 1 Adet Kod Yükleme Kılavuzu, Aralgame’de geçerli olan 15 TL indirim ve 50 TL’lik konuşma paketi.

Kaynak; Battlefield 4 Unboxing (Kutu İçeriği) GALERİ

wmaraci
reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Bunu yüklemesi de meseledir şimdi. Bizde (PS4) tak çalıştır. :D

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Bunu yüklemesi de meseledir şimdi. Bizde (PS4) tak çalıştır. :D

Zaten şimdi kurmayacağım, yılbaşında yeni sistem topluyorum o zaman oynayacağım. Çevremde ki arkadaşlarımdan aldığım haberlere göre çeşitli sorunlar ve problemler varmış. Patch bekleyen insanların sayısı bir hayli fazla.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

Zaten şimdi kurmayacağım, yılbaşında yeni sistem topluyorum o zaman oynayacağım. Çevremde ki arkadaşlarımdan aldığım haberlere göre çeşitli sorunlar ve problemler varmış. Patch bekleyen insanların sayısı bir hayli fazla.

Güle güle kullan, sorunsuz oynarsın umarım. ;)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Güle güle kullan, sorunsuz oynarsın umarım. ;)

Sorunsuz oynamak için 2.000 - 2.500 gibi bir rakam yatırım yapıyorum. Sorunlu oynarsam, herhalde o dakikadan sonra ben sorunlu biri olurum. :rolleyes:

blitzzz blitzzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İşşiz
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Allahın kazıkçısı AralGame!

Daha yeni çıktıysa helal olsun warezcilere.Elleri dert görmesin hemen paylaşmışlar hemen indirip denemek lazım!

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

blitzzz adlı üyeden alıntı

Allahın kazıkçısı AralGame!

Daha yeni çıktıysa helal olsun warezcilere.Elleri dert görmesin hemen paylaşmışlar hemen indirip denemek lazım!

149,99 TL yazıyor fakat ürünün ön sipariş fiyatı tek çekimde 108, 12 taksitte 118 TL. Daha ucuzu ve güvenilir yer biliyorsan söyle oradan alalım. Yaptığın bu davranıştan sonra az bile bu fiyatlar. Korsana devam ettiğiniz sürece sittin sene inmez bu fiyatlar.:rolleyes:

blitzzz blitzzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İşşiz
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

149,99 TL yazıyor fakat ürünün ön sipariş fiyatı tek çekimde 108, 12 taksitte 118 TL. Daha ucuzu ve güvenilir yer biliyorsan söyle oradan alalım. Yaptığın bu davranıştan sonra az bile bu fiyatlar. Korsana devam ettiğiniz sürece sittin sene inmez bu fiyatlar.:rolleyes:

Kardeşim bende ps3 var tam 10 tane oyunum var ve hepsi de orjinal!Bende biliyorum fw kırıp içine yada hardisk'e 100 oyun basmayı.Ben oyun türkçe çıktığı için alıyorum ve almaya devam edeceğim.

Bizim oynadığımız oyunlarıda (ps3) o getiriyor.Valla alabiliyorsan dışardan al diyecem de 30-40 lira için o eziyet çekilmez.

Artı ben warez hem destekçisiyim hemde değil.Warez iyidir.Çünkü parası olmayan için ilaç gibi bir şey.Mesela şöyle örnek vereyim.Native Instruments diye bir müzik firması var.Dünyaca ünlü vst(sanal enstrumental)leri ile meşhur piyanodan tut kemana kadar her türlü enstrumental.Bunu alıyorum desen 3 milyar.Ben gibi asgari ücret adamın 5 ay işe gidip yemeden içmeden bunu biriktirip alması lazım.Ne yapalım?5 ay buna mı çalışalım?O yüzden burda warez devreye girer.Ve bu 180 gb'dı yanlış hatırlamıyorsam bunu indirmeye başlarsın.
Ayrıca bir sürü tanıdığım var filmden tut oyun işi yapan.Onlar beni ilgilendirmez ama bundan ekmek yiyen varsa sen hesap et gerisini!

Morbid Morbid proje.co Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)
PlayStore'da 96 liradan satılıyor.

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

blitzzz adlı üyeden alıntı

Kardeşim bende ps3 var tam 10 tane oyunum var ve hepsi de orjinal!Bende biliyorum fw kırıp içine yada hardisk'e 100 oyun basmayı.Ben oyun türkçe çıktığı için alıyorum ve almaya devam edeceğim.

Bizim oynadığımız oyunlarıda (ps3) o getiriyor.Valla alabiliyorsan dışardan al diyecem de 30-40 lira için o eziyet çekilmez.

Artı ben warez hem destekçisiyim hemde değil.Warez iyidir.Çünkü parası olmayan için ilaç gibi bir şey.Mesela şöyle örnek vereyim.Native Instruments diye bir müzik firması var.Dünyaca ünlü vst(sanal enstrumental)leri ile meşhur piyanodan tut kemana kadar her türlü enstrumental.Bunu alıyorum desen 3 milyar.Ben gibi asgari ücret adamın 5 ay işe gidip yemeden içmeden bunu biriktirip alması lazım.Ne yapalım?5 ay buna mı çalışalım?O yüzden burda warez devreye girer.Ve bu 180 gb'dı yanlış hatırlamıyorsam bunu indirmeye başlarsın.
Ayrıca bir sürü tanıdığım var filmden tut oyun işi yapan.Onlar beni ilgilendirmez ama bundan ekmek yiyen varsa sen hesap et gerisini!

Herkes illa ki Warez kullanmıştır, bende kullandım. Örnek göstermek, korsan'a teşvik etmek farklı bir yere gidiyor. Zamanında PS2 varken gidip 3-5 liraya CD ile oyun alıyordum. Sonuna kadar haklısın ama, teşviğe yöneltmek iyi birşey değil. Teşekkür ederim, yorumun için.

Morbid adlı üyeden alıntı

PlayStore'da 96 liradan satılıyor.

Digitalden ziyade kutulu oyunlar candır. Tabii ki koleksiyoncuysan, kutulu oyunlar her zaman cezbetmiştir. Elle elleyip, gözle görebildiğim zaman daha da bir mutlu oluyorum. :rolleyes:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al