wmaraci reklam

Torrent sitelerine ağır bir darbe daha geldi!

27 Mesajlar 5.822 Okunma
smmexpress

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

o bütçe varsa ne mutlu açarsan üye olurum ama tahminimce dev bi torrent sitesi açmak için 50.000$ dolar kadar olması lazım ha birde wordpress tarzı ücretsiz script kullanmassan iyi olur iyi bi script yazdırmalısın script tahminimce 5000$ bulur. gelelim sunucu masraflarına yanılmıyosam kick*a*s*s.to sitesinin depolama alanı 20 terabyte :) trafiği sen düşün :)

ama normal torrent sitelerinden veri çekicem diyosan tuzsuz olur yıllık 100tlye kurarsın :))

Hiç gerek yok o kadar kasmaya bi scripte 5000$ vermeye felan,görüntü felan önemli değil,dosya adı ve download butonu olması yeterli :) hosting içinde reklamlardan elde edilen gelirlerden,kısaltılmış linkler vs ordan gelen gelirleri bağlasam,diğer gelirleride kendime bağlarım mis gibi :)

wmaraci
reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Hiç gerek yok o kadar kasmaya bi scripte 5000$ vermeye felan,görüntü felan önemli değil,dosya adı ve download butonu olması yeterli :) hosting içinde reklamlardan elde edilen gelirlerden,kısaltılmış linkler vs ordan gelen gelirleri bağlasam,diğer gelirleride kendime bağlarım mis gibi :)

kardeş kolay sanıyosun ama çok zor ciddi bir proje düşünüyosun benden sana tavsiye hayallerin suya düşer ha bende para var diyosan başarılar derim ama senin için zor olan kısım barındırma

dosyaları nerede barındıracaksın hostta barındıramazsın zaten sunucuda barındıracaksın sunucununda sağlam olması gerekli ve başlangıç için bile olsa en az 5 terabyte disk gerekli çünkü sürekli veri up/down yapacaksın 5 terebyte sunucuda sana baya bi patlar artı trafik sıkıntın olur.

ayrıca link kısaltma servislerinden ilk başlarda bişey bekleme kardeş sana açık açık diyim sen sitene normal bi reklam şirketinden örn(adcash) reklam al banner yerleştir popup vs. daha sonra linklere link kısaltma koy senin senin ilk başlardaki aylık kazancın 50$ geçmez bu tür dev projelerde ilk başta sermayen olacak bende denemiştim senin gibi fikirlerimiz aynıydı ama noldu site yavaş, host mail atıyor, trafik desen baya bi aştı sınırı yani ben sana hayal kırıklığı yaşama diye soyluyorum yoksa ne ki banane der gecerdim sana kalmış bişey istersen dene belki başarı yakalarsın

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

kardeş kolay sanıyosun ama çok zor ciddi bir proje düşünüyosun benden sana tavsiye hayallerin suya düşer ha bende para var diyosan başarılar derim ama senin için zor olan kısım barındırma

dosyaları nerede barındıracaksın hostta barındıramazsın zaten sunucuda barındıracaksın sunucununda sağlam olması gerekli ve başlangıç için bile olsa en az 5 terabyte disk gerekli çünkü sürekli veri up/down yapacaksın 5 terebyte sunucuda sana baya bi patlar artı trafik sıkıntın olur.

ayrıca link kısaltma servislerinden ilk başlarda bişey bekleme kardeş sana açık açık diyim sen sitene normal bi reklam şirketinden örn(adcash) reklam al banner yerleştir popup vs. daha sonra linklere link kısaltma koy senin senin ilk başlardaki aylık kazancın 50$ geçmez bu tür dev projelerde ilk başta sermayen olacak bende denemiştim senin gibi fikirlerimiz aynıydı ama noldu site yavaş, host mail atıyor, trafik desen baya bi aştı sınırı yani ben sana hayal kırıklığı yaşama diye soyluyorum yoksa ne ki banane der gecerdim sana kalmış bişey istersen dene belki başarı yakalarsın

bu arada sen açacağım sanmışsın ben öyle bir site açmayı planlamadım,esprisine söyledim onu :) Ayrıca kaldırıldı denilen tüm sitelere hala ulaşıyorum ben,engelleme felan yok :) Ha eğer tamamen silinir site vs o zaman düşünürüz tabi meydan boşken yapılır birşeyler ama şuanda zaten 2 projem baya yoğun..

AhmetTokyuz AhmetTokyuz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Zamunda.net varken bakmam başkasına :D

wmaraci
wmaraci

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Torrent Oyunu kapatmayında ne halt yerseniz yeyin :D

blitzzz blitzzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İşşiz
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Ölene kadar warez!

EminReyhanlioglu EminReyhanlioglu TorrenisT.Com Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 6, (%100)
işte bu kötü oldu. Şimdi bide zamunda kapanır.

Bu arada bende bir torrent oyun sitesine sahibim ve bu haber beni yıktı...

http://torrenist.com | Dizi İndir , Film İndir , Oyun İndir , Program İndir
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al