freelance iş ilanları

Nasıl Bir Site Olmalı ki Ücretli Üyelik Yapalım ?

3 Mesajlar 647 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

Ücretli üyeliklerin alınabileceği bir site düşünüyorum ama proje aklıma gelmedi ..
Aslında premium sitesi olabilir .. xyz + normal download sitelerin premiumları olabilir diye düşünüyorum ama daha iyi fikirlerde almak istiyorum açıkcası ..

wmaraci
reklam

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Bilginin "tam" olduğu bir konu hakkında site açarak veya bir konu hakkında bilgilerinin "tam" olduğuna inandığın kişileri bir platformda toplayarak bir site açabilirsen , ücretli üyelik sistemin işler diye düşünüyorum. Yoksa ücretli üyelik sistemin sağlıklı işlemez. Farazi Photoshop hakkında üst düzey bilgiye sahipsen ve olan eğitim setlerinin veya videolarının dısında sen daha iyi anlatımlar yapabilirim diyor ve üyelere özel isteklerini yanıtsız bırakmayacak bir platform olusturabilirim diyorsan bence bu tarz seyler acılabilir.
Hatta şuan android ve iOS hakkında bilgilendirici bir video sitesi bence ücretli üyeliğe açık sitelerin başında geliyor.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

chemistrap adlı üyeden alıntı

Bilginin "tam" olduğu bir konu hakkında site açarak veya bir konu hakkında bilgilerinin "tam" olduğuna inandığın kişileri bir platformda toplayarak bir site açabilirsen , ücretli üyelik sistemin işler diye düşünüyorum. Yoksa ücretli üyelik sistemin sağlıklı işlemez. Farazi Photoshop hakkında üst düzey bilgiye sahipsen ve olan eğitim setlerinin veya videolarının dısında sen daha iyi anlatımlar yapabilirim diyor ve üyelere özel isteklerini yanıtsız bırakmayacak bir platform olusturabilirim diyorsan bence bu tarz seyler acılabilir.
Hatta şuan android ve iOS hakkında bilgilendirici bir video sitesi bence ücretli üyeliğe açık sitelerin başında geliyor.

Arkadaş yeterince açık konuşmuş. Üye olan insanlara bir şey vermen gerekiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al