wmaraci reklam
lidertakipci

Google Pagerank Güncellemesi Ne Zaman?

280 Mesajlar 55.359 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

solomon kyen adlı üyeden alıntı

inşallah 5 Kasım da olur o kadar bekliyoruz olsun artık

İnşallah dediğin gibi olur : )

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
reklam

techgeek techgeek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek dış ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Oldu mu güncelleme?

Edit: Tabi 2013 sonu için soruyorum:)

PhpCode PhpCode Aslı ile Mecnun Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 64 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
Bu güncellemeler ne kadar zamanda bir yapılıyor arkadaşlar bilgisi olan var mı ?

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

PhpCode adlı üyeden alıntı

Bu güncellemeler ne kadar zamanda bir yapılıyor arkadaşlar bilgisi olan var mı ?

Merhaba Hocam.. Öncelikle daha öncelerinde 3 ila 4 ay arasında 1 yapılırdı yani ortalama yılda 3 defa ama son 1 yıldır Google Pagerank güncellemesini yapmıyor resmi açıklama yok ama Bir videoda gördüklerim ve duyduklarıma baktığımda Artık Pagrank'ı ticari anlamda gördükleri için bunun önüne geçmelerini engellemek için yılda 1 yapacaklarını ve ilerleyen süreç içerisinde kaldıracaklarını açıklayan bir video görmüştüm kaynak olarak verebileceğim aklımda kalan yer yok ama bunu gördüm ve duydum..

Bir çok arkadaşımız Pagerank önemli değil dese de Google gözünde Konumunu, Kariyerini, Kaliteni Pagrank gösterir Bunu Dmoz'un 6 yıllık editörüne Dmoz artık pek de önem arz etmiyor duyumlarını alıyorum ne diyorsun dediğimde Sence sorusunu yöneltti fikirlerimi paylaştım Nereden alaka derseniz eğer Pagerank'a bağladık ve bitirdik : )) Neyse Düşüncem bu kaynağı olan ve gerçekçi kaynakları gösteren olursa konuya yanıt vermeleri açımızdan önem arz eder

wmaraci
wmaraci

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Merhaba Hocam.. Öncelikle daha öncelerinde 3 ila 4 ay arasında 1 yapılırdı yani ortalama yılda 3 defa ama son 1 yıldır Google Pagerank güncellemesini yapmıyor resmi açıklama yok ama Bir videoda gördüklerim ve duyduklarıma baktığımda Artık Pagrank'ı ticari anlamda gördükleri için bunun önüne geçmelerini engellemek için yılda 1 yapacaklarını ve ilerleyen süreç içerisinde kaldıracaklarını açıklayan bir video görmüştüm kaynak olarak verebileceğim aklımda kalan yer yok ama bunu gördüm ve duydum..

Bir çok arkadaşımız Pagerank önemli değil dese de Google gözünde Konumunu, Kariyerini, Kaliteni Pagrank gösterir Bunu Dmoz'un 6 yıllık editörüne Dmoz artık pek de önem arz etmiyor duyumlarını alıyorum ne diyorsun dediğimde Sence sorusunu yöneltti fikirlerimi paylaştım Nereden alaka derseniz eğer Pagerank'a bağladık ve bitirdik : )) Neyse Düşüncem bu kaynağı olan ve gerçekçi kaynakları gösteren olursa konuya yanıt vermeleri açımızdan önem arz eder

Google kaliteli sitelere pr 2, kalitesiz sitelere pr 6 değerini verebiliyor. Bu tamamen aldığız linklerin kalitesine bağlı. Bundan 4 yıl önce dedikleriniz önem arz ediyordu lakin bence artık ikiside önem arzetmiyor.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Kozba adlı üyeden alıntı

Google kaliteli sitelere pr 2, kalitesiz sitelere pr 6 değerini verebiliyor. Bu tamamen aldığız linklerin kalitesine bağlı. Bundan 4 yıl önce dedikleriniz önem arz ediyordu lakin bence artık ikiside önem arzetmiyor.

Hemfikir değiliz ama Sormak istediim bir şey var.. Neden her ikiside arz etmiyor ?

• Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)

Hemfikir değiliz ama Sormak istediim bir şey var.. Neden her ikiside arz etmiyor ?

Dmoz'a site eklektirmek için para isteniyorsa ki isteniyor buna şahit oldum, bu sistem bitmiştir.
Pr tamamen ticari bir olaydır. Ben pr1 siteden pr5 sitemden kazandığımdan çok daha fazla para kazandığımı bilirim. Çünkü ziyaretçi pr'ye göre gelmiyor. Google kaldıracam diyorsa, artık bir önemi kalmamış demektir.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Dmoz'a her kategoriye paran istenmemektedir Buna bende bir zamanlar şahit oldum ama Şimdiki zamanı bilemiyorum.. Pagerank ile Hit olayını karıştırmayalım açıkça yazmamışsınız ama ben onu anladım belki pr 5 olan siteniz az hitli olabilir pr 1 siteniz ise hiti olmuş olabilir ama buradaki google gözü ile pr 5 daha mantıklı.. Tabi ki sizin ticaret anlayışınız farklı olabilir bunlar benim düşüncelerim saygılarımla.. :)

• Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)

Dmoz'a her kategoriye paran istenmemektedir Buna bende bir zamanlar şahit oldum ama Şimdiki zamanı bilemiyorum.. Pagerank ile Hit olayını karıştırmayalım açıkça yazmamışsınız ama ben onu anladım belki pr 5 olan siteniz az hitli olabilir pr 1 siteniz ise hiti olmuş olabilir ama buradaki google gözü ile pr 5 daha mantıklı.. Tabi ki sizin ticaret anlayışınız farklı olabilir bunlar benim düşüncelerim saygılarımla.. :)

Hocam bir dizin bedava adı altında hizmet verip, para alıyorsa bu dizinin benim gözümde bir anlamı yok, zamanla google gözünde de bir anlamı kalmayacaktır. Pr olayıyla hit olayını asla ve asla karıştırmam lakin Pr5 sitenin artısı link satarken pr2'ye göre daha pahalı olmasıdır. Olay tamamen ticari, yoksa pr1 sitenin pr5 siteden çok daha hızlı index alıp, üst sıralara yerleştiğine çok kez şahit oldum.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Kozba adlı üyeden alıntı

Hocam bir dizin bedava adı altında hizmet verip, para alıyorsa bu dizinin benim gözümde bir anlamı yok, zamanla google gözünde de bir anlamı kalmayacaktır. Pr olayıyla hit olayını asla ve asla karıştırmam lakin Pr5 sitenin artısı link satarken pr2'ye göre daha pahalı olmasıdır. Olay tamamen ticari, yoksa pr1 sitenin pr5 siteden çok daha hızlı index alıp, üst sıralara yerleştiğine çok kez şahit oldum.

Katılıyorum Hocam.. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al