Merhaba arkadaşlar bundan 2 sene önce we hayatına yeni atıldığım zamanlarda bir hosting firmasından reseleller aldım. 120 tl civarında. Fakat aldıktan son ra kurdum ilk suspansed oldu. Sebebini sordum cpu aşımı var diyerek 90 lira istediler. 2 günlük wp sitede nasıl bir cpu aşımı varsa artık. Neyse parayı yatırdık aradan 1 hafta geçti sitelerin sayısı 4 e çıktı ve bütün siteler tekrar suspansed edildi. Sebebi sitelere saldırı var diyerek güvenlik paketi almamı istediler. 110 tl. Bende bu işlerde acemi olduğum için onu da verdim. Birde bana domain bayiliği sattılar 100 tl aldılar :) şimdi bakiyemde 14 tl falan var istiyorum ücret geri iadesi yapmıyoruz dediler. Ayrıca aldığım bir iki domaini yeniledikten sonra düştüğünü gördüm yani yenilememe rağmen aradan 90 gün geçmiş ve domain boşa çıkmış hemen başka bir domain firmasıyla onu geri aldım vs vs. Yani ilk tecrübelerim baya kötü geçti baya para kaptırdık bu firmaya şimdiki tecrübelerimi bu firmaya borçluyum :D neyse sorunum şu coderhan.com domaini 2 ay önce yeniledim ama kullanamıyorum dns panel yönetimine izin vermedikleri gibi sorunuda çözemiyorlar. Biz ithalatçı firmayız domain firmasına sorunu bildirdik diyorlar. Anladığım kadarıyla domainim 90 günlük cezalı periyoda düşmüş bu konuda ne yapabilirim bu domaini nasıl alabilirim?