FilmTvTr adlı üyeden alıntı

Sunucu konusunda sıkıntılıyız. Cache ile sorunu çözmeye çalışıyorum. Turhost yeni satış politikası mıdır anlamadım. Google Pagespeed puanım 90/100 GTmetrik 94A 91A ... Fakat turhost portal satmak için bişiler yaptı. Site yavaşladı 2-3 kere mail attım hepsine aynı cevap portala geçin 3 ayda 100 TL paket ! 5-6 aydır turhosttayım son günlerde site yavaşladı (düşüşten sonra) Yakın zamanda godaddy avrupa sunucularından host almayı düşünüyorum. 1-2 hızlı film sitesine baktım host sağlayıcı godaddy diyor who.is ... güzel.net.tr kullanıyordum 6 ayda 4 kere paket yukseltmiştim. sınırsız hizmeti yoktu o sıralar ondan turhostta geçtim. 4-5 ay iyiki geçmişim diyordum hem sınırnız hemde daha iyiydi sonra bi gün ne olduysa oldu sabah kalktığımda site acayip kasıyordu reklamları kaldırdım yinede değişmedi destek emaillerime verdikleri cevaplar daha pahalı paketlerini satmaya yönelik reklam sayfalarını andıran mailler olduğundan samimi bulmadım önerilerini ...

aynen hocam bende şuanda turhost portal 100 kullandığım halde günlük 10k hitte bile kasıyor acayip site. hızı iyi bir host ve tabiki hesaplı birşey bulursam geçmeyi düşünüyorum.