FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

bu tür ani düşüşlerin sebebi aynı c class ipten link (genelde footer link) almış olmanızdır.
birde yanına host değiştirdim diyorsunuz. demekki daha önceden link aldığınız sitelerden birisi şuan sizinle aynı c lass a yer alıyor.

naçizane tavsiyem tüm backlinklerinizi reddedin. size zararı olmaz. yani 30k tekilde 1k bulmaz bu zararınız. ancak onun haricinde benim başkaca bir fikrim yok.

Ani ve %75 80+ lere varan hit düşüşlerinin sebebi bu aynı class ipteki backlinlerdir.

Backlink çalışması yapmadım fakat siteye verilen linklerde alexa'da 41 gözüküyor. Dediğinizi anlayamadım kusura bakmayın. Tüm backlinkleri mi nasıl red edebilirim ?

Edit:

Sitenize Bağlantılar

Ref saldırısı test
Aradığınız - site:film.tv.tr inurl:ref= - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil.
Aradığınız - site:film.tv.tr ref - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil.

C Class Ip den link alma konusunu biraz daha araştırdım. Webmaster Tools tan site bağlantılarına tıkladım. siteme link veren bir kaç siteyi http://wmaraci.com/class-c-ip-kontrolu ten test ettim 28 siteyi teste taabi tuttuğumda ;

Aynı Class IP'ye sahip site sayısı: 6
Farklı Class IP'ye sahip site sayısı: 22

ki 62 site var siteme link veren. Eminim tüm linkleri ekleyip test etsem aynı class ip'ye sahip iste sayısıda fazlalaşacaktır.

Ne yapmam gerekiyor adım adım anlatır mısınız?