Ya arkadasim ne algoritmaymis ya senelerdir bir tamamlayamadiniz gitti ordan burdan sonuc cekip gosterip arama motoru yaptik diye insanlari mesgul ediyorsunuz bunu bir kenara birak yarin hakikaten birileri bu ulkeye gercekten basarili kendi alt yapisi ve hiz ve kalitesi ile saglam sonuclari olan bir arama motoru hediye ettiklerinde onlarin isini zorlastiracaksiniz simdi size soruyorum geliyoo kac senedir yayinda kac senedir bunun calismalari yapiliyor bu sorularima cvp verdiginizde sizde herkeste sebebini anlayacaktir teknolojinin bu kadar gelistigi bu zamanda saglam bir arama motorunu 5-6 kisilik iyi bir ekible 12 ayda tamamlamak mumkun belliki sizde bu isin ehli degilsiniz cekilinde zamani gelince yapabileceklerin onunu tikamayin ismail hakki yildiz ara.com.tr kurucusu 2006 dan beri sitesi yayindaydi yaptik dedigi arama motorunun butun sonuclari agirlik bing daha sonra google yandex den cekip gosterdigi ortaya cikinca yatirimcilarin ortak karari ile kapatildigini o sirkette o projede calismis bir muhendis arkadasimdan bizzat isittim sizin siteyi de inceledim sonuc benim icin kapatilmis ara.com.tr den farkiniz yok kusura bakmayin ve sahsi goruslerimi saygiyla karsiliyacaginizi umuyorum