Buray bey, insanlarla uğraşmak her zaman çok çok çok zordur.Heleki Türk insanı ile uğraşmak insanın psikolojik rahatsızlığa yakalanmasına sebep olur.Ben şahsen olumsuz ve sert eleştirilere karşı kibarca karşılamanıza bayıldım.Lakin benim de bir görüşüm var.Düşünceme göre arama motorunun gelişmesi sanki yavaş işliyor biraz.Ya da bu iş inanılmaz zorlu bir iş o yüzden böyle gidiyor.Fakat bir gerçek var ki bir nedenden dolayı bu proje sanki biraz ağır ilerliyor.Bir de arama sonuçlarında reklamlarınızı kullanıcıya kaldırtmanızı önermem.Bu reklamveren kitlenizi düşürür.Doğal olarak gelirleriniz düşer.Ben arama sonuçlarında değerlendir vb şeyleri ve son indexlenme yazmanız oldukça güzel.Bir diğer tavsiyem ise lütfen algoritmanızı saklı tutmayın.Arama sonuçlarında yapacağınız listeleme kriterlerini zamanı gelince açıkca belirtin.Millet seo yaparken bu kriterlere göre yapsın.Google gibi saklı kutu olmayın.Google'ın saklı kutu olmasından dolayı ne insanların ekmek tekneleri gitti...Google bu pazardan sadece kendisi kazansın istiyor.Siz böyle yapmayın hem siz hem de site sahipleri kazansın.Şeffaf olun kısacası listeleme kriterlerinizde...

iyi çalışmalar.

Bu arada eğer projede açık pozisyon varsa pm atmanızı rica ederim.