Abateknik adlı üyeden alıntı

Gerçekleri konuşmak küçümsemek anlamına gelmez Ahmet.Suriye Elektronik ordusu kurmuş olabilir ama daha silahlı ordusuna hakim olamıyor.Generallerinin yarısı orduyu terk edip muhaliflere katıldı.Yazdıklarından anladığım kadarıyla hükümeti çok tutuyorsun saygı duyarım ama bu senin işe objektif bakmanı sanırım biraz engellemiş.Ülkemize kurulan füze kalkanın yazılımı bile bizde değilken,İncirliğe yaklaşamıyorken biz ve bizim gibi ülkeler kelimesine bu kadar şaşırman pek doğru değil

Hükümeti çok tutmuyorum, ben sadece olanı söylüyorum. Siber ordu ile Silahlı orduyu bir tutmak bana göre yanlış. Silahlı ordusuna hâkim olamıyor diye bir şeyin olduğunu sanmıyorum, asker'e vur emrini verirsin vurur. Generaller yarısı dediğin zaten Suriye kaç milyonluk ülkeki ordunun mevcudu kaç olsun. Bugüne kadar Türkiye uydudan bir haberken, şuan 2 adet uydumuz uzayda bulunuyor. Tübitak kendisine işletim sistemi yazabiliyor, tank, helikopter yapabiliyoruz. Aselsan artık kendi ayakları üzerinde durabiliyor. Hükümet'e destek olmuyorsak, köstekte olmamalıyız.