wmaraci reklam
lidertakipci

3. Bumerang Ödülleri’nde İlk 10 Heyecanı!

42 Mesajlar 6.581 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BeautyMayKill BeautyMayKill WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
http://beautymaykill.blogspot.com/ blogumuz ile "En Tarz Blog" dalında ilk 10'a kaldık.

Benim bir sorum olacak. 5 Aralık gecesi ilk 10'daki tüm bloglar geceye katılacak mı yoksa geceden önce ilk 3 açıklanacak mı?

Beauty May Kill
wmaraci
reklam

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
Bumerang yönetiminden eleştirilre cevap geldi!

Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Bumerang Ödülleri her zaman olduğu gibi adil bir oylama ile ilk aşaması olan SMS oylama sürecini tamamlamıştır.

SMS oylaması sonucunda 6 farklı kategorinin en çok oy alan ilk 10 adayı noter tasdiki ile belirlenmiştir. Bumerang Ödülleri, SMS oylaması sonrasında her kategorinin en çok oy alan 10 bloggerının jüri tarafından değerlendirilmesi ile devam edecektir.

SMS oylaması sürecinde, blogların trafik ölçümleme sistemlerince ölçülen günlük ziyaretçi sayıları vb. kriterler SMS oylamasını etkilememektedir. Her kategoride yarışmak için gerekli kriterler Bumhaber’den ‘’Ödül Kategorileri’’ başlığı altında açıklamıştır. 6 kategorinin özellikleri birbirinden farklı olup, detaylar blog yazısında belirtilmiştir. Bu özelliklerin hiçbirinde aday blogun trafik ölçümleme sistemlerince belirtilen sayısal değerleri ve blogda belirttiğimiz yarışma kriterleri dışında belirtilenden farklı hiç bir unsur baz alınmamıştır. Bu doğrultuda, ilk 10’da yer alan blogların/sitelerin bu değerlerle kıyaslanması Bumerang Ödülleri anlayışı ile uyuşmamaktadır.

Deneyim Günleri, İyi İçerik Atölyeleri gibi çok sayıda organizasyonla blog dünyasını sürekli olarak geliştirmeyi amaçlayan Bumerang Network olarak, 3. Bumerang Ödülleri’nde ilk 10’a kalan bloggerımızı tebrik eder, jüri değerlendirmesinde başarılar dileriz.

Google'a "Blog Hocam" yazın.

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Serdar Kara adlı üyeden alıntı

Henüz Bumerang'ın bir seçimi veya değerlendirmesi olmadı bildiğimkadarıyla. Bunlar en iyi bloglar veya en çok hit alan bloglar değil. En çok SMS alan bloglar. Bu eleştiriyi jüri oylamasından sonra yapsanız daha doğru olmazmıydı? Bakalım Bumerang jürisi haketmeyen bloglara mı ödüll verecek.

Peki hocam , benim çok iyi bir sitem var diyelim , jüri görse çok beğenicek ve 1.yapıcak fakat sms yollicak çevrem yok , bu yüzden ilk 10 a giremiyorum ve jüri huzuruna çıkamıyorum bu haksızlık olmuyor mu ?
furkandemirci

kişi bu mesajı beğendi.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

Peki hocam , benim çok iyi bir sitem var diyelim , jüri görse çok beğenicek ve 1.yapıcak fakat sms yollicak çevrem yok , bu yüzden ilk 10 a giremiyorum ve jüri huzuruna çıkamıyorum bu haksızlık olmuyor mu ?

SMS oylamasının açığı da bu maalesef.

Google'a "Blog Hocam" yazın.
wmaraci
wmaraci

BeautyMayKill BeautyMayKill WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sanırım davetiyeler yavaş yavaş gelmeye başladı fakat davetiyelerin tek kişilik olması bence çok kötü. En azından +1 olmalıydı.

Ayrıca Bumerang'a attığım maile gelen cevap sayesinde şunu söyleyebilirim ki kategorilerdeki "ilk 3" bu hafta içi açıklanacakmış.

Beauty May Kill

bora6464 bora6464 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim teknolojileri
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
hürriyetin burada uyguladığı sistem çok yanlış bir yazarkafe üyesi olarak bunu söylüyorum 1. si oylamanın sms ile yapılması 2. si ise sitemde geçen aya kadar 468x60 reklam alanımı yazarkafe için ayırmama rağmen yarışmaya katılamadım çünki sitem en alt üyelikte yani bronzdaymış yarışma için ilk altın sonrada platin olmam gerekiyormuş 2 yıldır yarışmadan haberim yoktu ve yazarkafe banneri sitemde baş yerdeydi şimdi en alta indi ve sadece yazarkafe yazarı logosunu bırakdım sitemde

Ek Olarak:

depresan adlı üyeden alıntı

noteri olmadığını bilseydim yarışmaya katılmazdım.
blogödülleri.com gibi bumerang yarışması da geniş incelemeyle kapatılabilir.
şikenin olmadığını düşünen insanların, 22milyon alexa ile ilk 10a giren siteyi açıklasınlar :)

hocam gerçekten haklısınız birde şu var 22 milyon alexalı site hürriyetde platin site olmuş sms dede il 10 a girmiş
bizim site 2 yıldır en başta 468x60 banner ile yazarkafeye amelelik yapmış resmen
alexa dünya sıralamam 800 bin

https://www.zeosta.com

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
hürriyetin hangi yaptığı haber doğruki şimdi bu yaptığı iş doğru olsun.Adamlar yaptıkları haberleri bile politik yapıyorlar,tarafsız değiller.Adamların aısl işi habercilik bunu doğru yapamazken blog işini ypamaları tam bi saçmalık.Torpilin gırla dönmemesi imkansız.Bende çok rahatsızım bu politikalarından.

www.mucahitguner.com

lnx lnx kimya tek. Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek kimya tek.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
bende yeni fark ettim forum sitemin hürriyette çıktığın :) bakalım ne olacak

blogalp blogalp Grafik & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 3, (%67)
Kimin çok kankası varsa o finale kalıyor :) saçma sapan bi sistem.

lnx lnx kimya tek. Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek kimya tek.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
Kimin çok kankası varsa o finale kalıyor saçma sapan bi sistem.

Yanlış düşünce benim kankam v.s yok ve dün öğrendim ilk 10 a girdiğini forumun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al