Tamam geç yazılmış bir konu olabilir.Sınavlar bile başladı :D Ama yinede ben tam istediğim şeyi hala bulamadım.10.sınıf Bilişim Bölümünde okuyorum.Bilişim bölümü okumaya başladığımda ben galiba beklentilerimi çok yukarıda tuttum.Çünkü okul açılalı kaç gün oldu ve programlama dersinde şu ana kadar öğrendiğimiz tek kod Console.Write ve console.writeline :D Size bu konuyu uzun uzun anlatmak isterdim ama inanın hostingim bu kadar uzun yazıyı kaldırmaz(!).İlk bi kaç hafta hoca bize işte öyle incik boncuk şeyler anlattı sınava girdik 86 aldım :D Gereksiz hatalar yapmışım ama fena bi notta değil hani.

Neyse işte son girdiğimiz derste hoca Visual Studio’yu açtırdı console.writeline’i yazdırdı ve dersi bitirdi.Sebebini sorduk ‘Gerekli program yüklü değil .’ dedi :) (Güzel bahane :D )

Neyse bizde açtık Counter Strike‘ı sınıfta savaş yaptık.
Yani kısacası şu ana kadar beklentilerimin çok altında bir ders sistemi var.Saten bu sene Web Tasarım görmeyeceğimizi seneye ancak bölüm seçtiğimizde web tasarım derslerine geçebileceğimizi öğrendiğimde saçlarımı kopardım.

Hele ki BTT (Bilişim Teknolojileri Temelleri) denen bir ders var tam kafa yediren cinsten.Saçma sapan şeyler anlatılıyor.1980′lerde bilgisayar ders görür gibi hissediyorum.Sanki bilgisayar evlere yeni girmiş gibi :D

Diğer dersler hakkında yorum yapmayacağım ama umarım beklentilerimin daha fazla altında sonuçlarla karşılaşmadan burdan mezun olurum :)

Kaynak:http://www.ibrasancar.com/10-siniftan-beklentilerim.html