wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook bedava reklam

18 Mesajlar 8.574 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

eurythmics adlı üyeden alıntı

Evet 16.000 Gösterim etkileşim sayısı falan çıkıyor. Ben paypaldan kartımın bilgilerini kaldırdım sömürüyorum Facebook'u :D

Facebook ödemelerini aylara bölerek harcama sınırına göre hesap kesimini yapar yani ödenmediği taktirde Facebookla başın belaya girebilir

wmaraci
reklam

mutemadii mutemadii www.yakalabakalim.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad b** t**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
kardeş kesecek o parayı merak etme :) ben belli aralıklarla facebook reklamlarını kullanıyorum kredi kartım sisteme tanımlı. kampanya olusturuyorum 3-5 gün sonra parayı kesiyorlar. Bi nevi facebookla açık hesap çalışıyorsun :) en son 50 tllik falan bütce kullandım bakiyem yoktu para yükleyince kestiler.

www.yakalabakalim.com

nkucuk nkucuk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek IT Professional
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evet facebook paypal ödemelerinde böyle bir sorun var. Fatura bilgilerinde vergi usul yasaları gereği bazı ülkelerden çekim yaparken sorun yaşıyor. Bu durumda da ödeme alamıyor. Bunu bir açık olarak kullanan kişiler olduğunu duydum. Ancak bu durum 3-4 gün sürer. Ödeme alamadığında kampanyayı kapatır. Aynı hesaptan tekrar kampanya oluşturmaya izin vermez. Yasal bir yaptırımı var mı bilmiyorum. Ama olsaydı sanırım bu açık haber olurdu.
Bilginize...

azenec azenec Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad R** M**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 28 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
ben reklam politaksimi ne onu okudum neden önçe reklam yapip sonra para alıyor diye. sonra gördümki ödeme yapmadığınız takdirde her ay üzerine faiz geliyormuş. para büyüdükden sonra facebook seni mahkemeye verebilir veya başına iş açabilir diye düşünüyorum kardeş.

wmaraci
wmaraci

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

azenec adlı üyeden alıntı

ben reklam politaksimi ne onu okudum neden önçe reklam yapip sonra para alıyor diye. sonra gördümki ödeme yapmadığınız takdirde her ay üzerine faiz geliyormuş. para büyüdükden sonra facebook seni mahkemeye verebilir veya başına iş açabilir diye düşünüyorum kardeş.

iş sakat yani ,faceebok sömürmek basit iş deildir , başın belada sanırsam arkadaşın deidği gibi , git öde bence ve kapattır.faizle daha fazla olmasın

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

mehmetxx7 mehmetxx7 Turizm Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Sömürmek falan ne kadar ayıp şeyler.Reklam verdiysen parasını ödersin ha ben ödemem dersen bekle ve gör Facebook sen 1'i nasıl 1.000 olarak alıyor.Onların Türkiye'de avukatları falan vardır.Zaten Facebook reklam sistemi olarak çok idael yaptığı gösterim kadar ücret kesiyor.Örneğin ben 10 tl'lik reklam verdim 2 günlük reklam süresi bitince Facebook 5 tl'lik gösterime ulaşabildiği için 5 TL kesti kartımdan sadece.Elinde böyle güzel bir sistem var kötüye kullanma bence.

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
İşte bizim insanımızın sorunu da bu "Sömürüyorum" zihniyetiyle hareket eder halbuki hep sömürülen olmuştur :) ondan sonra bu ülkede belli başlı sistemler niye gelişmiyo bilmemne, bi uyanık geçinme bi başkalarına geçirme zihniyeti hakim, yazık çok yazık :)

eurythmics eurythmics Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bedava sandım ondan "sömürüyorum" dedim zaten sadece 10$lık reklam faturam var onu da ödeyeceğim.
ekonomigazete

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al